Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, hogy a fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CuteZoe kérdése:

Nem értem, hogy a fiúk miért várják a lánytól az első lépést? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Hiszen a lányok (vagyis a többség) nem mer leszólítani egy fiút és elkérni a telefonszámát... Ők pedig azt hiszik, hogy ha nem kérik el a mobilszámát a "Szép" lányok akkor ronda... pedig ez szerintem nem igaz... és mivel a fiúk is félnek így ők sem mennek oda így mindkettőjük azt hiszi hogy esélytelen a randizásban..
2013. febr. 23. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak a barmok várják el ezt.Az igazi fiúk/férfiak nem várják el ezt!
2013. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megadod a telefonszámodat?
2013. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
köszönöm, hogy megtisztelsz xD
2013. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
egyenjogúság van, mindenkinek ugyanannyi joga van bármihez
2013. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmi törvény szabály, hogy ennek vagy annak kötelező lépni, a bátrabb lép ennyi.

Ha egyik sem lép akkor megette a fene, hacsak a Milka-tehén össze nem hozza őket.

2013. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4-es. Tévedésben vagy. Összekevered az egyenjogúságot a társadalmi normákkal, a nemek közötti különbségekkel.
2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyenjogúság van, azaz nőként is ugyanolyan jogom van szavazni, politizálni, vagy vezető szerepet betölteni

De egy prákapcsolat kialakításának az érdekében mégis a férinak kéne elöször lépni, hisz ő a férfi

2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert a legtöbb fiú manapság gyáva és várják, hogy a szájukba repüljön a sült galamb.

Ha ez nem történik meg, akkor kényelmesebb a névtelenségbe burkolózva ócsárolni a lányokat a gép előtt, mint a kisujjukat megmozdítani.

2013. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Én pedig azt nem értem, hogy a lányok, nők miért várják a férfiaktól az első lépést? (tisztelet a kivételnek). Ugyanezzel az erővel én is kifakadhatok. Szerintem ma már nemtől függetlenül bárki kezdeményezhet, ezen felesleges kiakadni.

A személyes megjegyzésem és észrevételem annyi még, hogy a kérdés amúgy értelmetlen, mivel azt írtad körül, hogy mindkét nem képviselői félnek leszólítani a másikat.

2013. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Figyelj, én egy évig folyamatosan szólítgattam le lányokat, de folyton elutsítottak a van barátjuk szöveggel vagy, aki mégis dumálgatott velem, neki sem kellettem, ezek után már elkönyveltem magam egy ronda fiúnak, akinek sosem lehet baártnője. Úgy látszik, ez megint csak a helyes fiúknak kedvez. Gondolj arra, hogy te is csak a kevés helyes fiúról beszélsz most a kérdésedben, te is arra vágysz, hogy valamelyik neked tetsző, helyes-magas fiú leszólítson, csak, hogy kutatások szerint csak a fiúk 20%-a tartozik ide, a többség meg kb. halálra dolgozhatja magát, a ti szemetekben egy ronda kis senki lesz, akit kedvetekre kigúnyolhattok, megalázhattok.

Engem is rondáztak már le láynok, igaz mások meg helyesnek tartottak, de eddig csak facebookon jelezték, hogy helyes vagyok, elleben rengetegszer rondáztak le meg utasítottak el lányok személyesen. Úgyhogy én azt mondom, csak a helyes, magas fiúknak érdemes próbálkoznia a lányoknál.

2013. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!