Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek?

Risszaa kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az osztályban akinek azért nem vok szimpi mer rocker vagyok.ezért mndig meg kapom h mekkora egy csicska vagyok meg nyomorék. egy ideig türöm de már kezd sokk lenni főleg ugy h ma abarátaimat is szídta ti mit tennétek?

légyszives értelmes választ írjatok



2013. okt. 17. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyetlen ilyen gyerek van, azzal nem érdemed foglalkozni. Tudod, nem azt kell nézni hogy mit mond, hanem hogy ki mondja.. ennek megfelelően az agyi szintjéhez mérheted. De ha nagyon csinálja a feszkót, pár haveroddal várd meg suli után és ilyesszetek rá kicsit.
2013. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem akkarom h baj legyen mert etnikum és ha a mondjuk a barátaim meg verik akkor többet kapok én

és azt se akkarom ha barátaim miattam legyenek bajba

2013. okt. 17. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rocker vagy, akkor viselkedj is úgy: vagy szólj be neki, hogy sírva rohanjon haza, vagy fogj össze a haverokkal és ijesszetek rá egy kicsit ;) Csak keményen!!!
2013. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság miket hallgatnak a rockerek?
2013. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is nagyon ajánlatos lenne megtanulnod írni, mert iszonyúan bántotta a szememet, mire sikerült kibogarásznom, hogy mit próbálsz egyáltalán leírni. Így pedig Te sem tűnsz értelmesebbnek egy buta cigánynál.


Mi az, hogy eltűröd, hogy egy senkiházi osztálytársad ilyen jelzőkkel illessen nap mint nap? Pff.


Azt kétlem, hogy ti olyan nagy rockerek lennének.

2013. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem attól rocker a rocker h egyből halálra verjük

és amúgy 2 srácot kellet vissza fognom mert simán meg verik és ahogy említettem már nem akarom h miattam legyenek bajba...és nem olyan suliba járok ahol egy megijesztés meg old mident ...és nem tudok mit csinálni csak eltűrni elmúltam 16 éves ha verekszek simán kidobnak és azt is tudom h nem a suliban kell de az igazgatónk pedig mindent meg tudd

2013. okt. 18. 18:52
 7/8 anonim válasza:

#Te sem tűnsz értelmesebbnek egy but cigá..nál.

Ha valakivalakisokat rövidít, meg van benne pár hiba akkor az márhülye gyökér?


#Először is nagyon ajánlatos lenne megtanulnod írni, mert iszonyúan bántotta a szememet

Kit érdekel. Oktass nyelvtant másnak.


#Azt kétlem, hogy olyan nagy rockerek lennétek.

Attól lesz nagy rocker valaki ha sz@rrá veri a másikat?! Gondolkozz már.


Azt meglehet csinálni, hogy jól megszivatjátok csoportosan a gyereket. Vannak ám jó módszerek. Úgy is itt a Halottak ünnepe (nem tom hogy kell angolul leírni).

2013. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy lehet valaki ennyire gyp.-s? Annyira imádom az ilyen elborult elmélyű embereket akik azt hiszik hogy ha valaki

rocker akkor köteles minden kis piti beszólás miatt nyakra menni,na meg a kedvencem amikor azt hiszik hogy rockernek lenni annyit tesz hogy az ember feketében jár és kutyalánc lóg az oldalán....hát most elmondom hogy ez rohadtul nem így van,egyik sem kötelező! Ez egy életérzés! Nem kell feltétlenül mindig feketében járni. De hogy válaszoljak az eredeti kérdésre szetintem próbáld meg figyelmen kívül hagyni,ha meg nagyon zavar inkább szólj az igazgatónak,ő tuti intézkedni fog ;) (ha mást nem is legalább jól lehordja őket és közli velük hogy ha nem vesznek vissza akkor repülnek)

2013. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!