Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért az osztálytársam a...

Miért az osztálytársam a pattanásait? Persze titokban teszi, de mindig észreveszem.

Figyelt kérdés
Nagyon undorító, maga a személy is. Nem fürdik, koszos, rücskös, mindenki menekül előle. Hányinger kap el, ha rágondolok, hogy megeszi a pattanásait. Hogy lehetnek ennyire beteg emberek ???
2013. nov. 9. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Olyan jó volt ezt olvasni nutella evés közben :D Amúgy had egye, lehet, hogy rákapott az ízére...
2013. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

FFFFUUUUUUUUUUJJJJJJJJJ

Eszek BA*DMEG

Nekem is van hasonló amúgy... Olyan korpás a haja hogy télen róla esik a hó...

2013. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Utolsó:DDdddDDdd:D:D hát sírok:Ddd
2013. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez k**ára nem vicces emberek !!! Gyenge idegzetű vagyok, nem tudjátok, hogy mit élek át napról napra... :( kegyetlen rossz érzés.
2013. nov. 10. 16:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Úristen! Hogy én ettől mennyire idegbeteg lennék...odafigyelni is képtelenség az órákon ilyen látvány mellett, nemhogy enni!

Hát...mást nem nagyon tudsz tenni, mint felkeresed az iskola védőnőjét, hogy ugyan hívja már be ezt a gyereket egy beszélgetés erejéig, hogy mennyire gusztustalan, amit csinál.

Vagy szépen eléállsz egyszer és kegyetlenül megmondod neki, hogy mennyire undorítóan viselkedik és megkeseríti mások életét ezzel a szokásával.

2013. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de nincs rá bizonyíték. Eddig csak páran láttuk. Azt mindenki látja, hogy koszos...de mit lehet tenni..És amúgy is tagadná az egészet
2013. nov. 14. 16:51
 17/18 anonim ***** válasza:

Már azzal az indokkal is elküldheted a védőnőhöz, hogy úgy látod erősen hiányosak kedves osztálytársad higiéniás ismeretei, és ha tényleg látható rajta, hogy mennyire ápolatlan, azzal már tud kezdeni valamit a védőnő.

Egy alapos beszélgetés után lehetséges, hogy javul valamicskét a tisztálkodási szokása és elkezd ráébredni, hogy az sem teljesen normális, ha az ember a saját gennyét eszi.

Bláhh mindjárt hányok :S

2013. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már mondták neki sokan, hogy fürödjön :( de nem szeret
2013. nov. 14. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!