Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretnék átiratkozni a...

Szeretnék átiratkozni a vörösmarty mihály gimnáziumba (kommunikáció vagy dráma szakra) vagy a zrínyi miklós gimnáziumába mit gondoltok melyik a jobb? Hol jobb a közösség? Melyik iskola mennyire nehéz? (4-es tanuló vagyok) Angol oktatás milyen szintű?

Figyelt kérdés
Vörösmarty Mihály vagy Zrínyi Miklós gimnázium ?

2013. nov. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A VMG-dráma a legjobb, ha tényleg ilyesmi témában gondolkozol és komoly terveid vannak vele!

Az oktatásról nem sokat tudok, de azt igen hogy napi 25 órás elfoglaltságot jelent fejben és fizikailag egyaránt!

2013. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretek énekelni és azt mondják van is hozzá tehetségem ,de a szinészkedéshez szerintem nincs ennyi tehetségem ..meg a drámára úgy tudom nagyon nehéz bekerülni ..igy inkabb a kommunikacio mellett fogok donteni...ennyire kell tanulni? Ezt nem gondotam volna:oo
2013. nov. 17. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Most melyik suliba

jársz ?

2018. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik VMG ?
2018. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik kerületi

VMG ?

2018. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!