Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Őszintén, mit gondoltok...

Őszintén, mit gondoltok erről? Természetes dolog? 15/l

Figyelt kérdés
Arról hogy én nem csak a korosztályommal szoktam beszélgetni hanem a egy pár szipatikus tanárommal (nő) is.
2013. nov. 23. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi gond.
2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legtermészetesebb dolog. De a nagyobb városokban az emberek, korosztályra tekintet nélkül, el vannak idegenedve.
2013. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jól teszed, vicc nélkül, jó ha velük is dumálgatsz
2013. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez jó dolog, én is szoktam beszélgetni a tanáraimmal, ők is ugyanolyan emberek.

15l

2013. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 24. 09:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nyugodtan beszelgethetek velük?? Úgy szoktunk hogy órák után megbeszélunk egy időpontot és akkor van idő hosszasan beszelgetni.. Vágy nagyon ritkán szunetbe.. Ez így okes ??
2013. nov. 24. 09:12
 7/10 anonim ***** válasza:
miért ne beszélgethetnél velünk? nincs ezzel semmi baj, tök természetes. az, hogy mikor az meg a tanártól, meg tőled függ, hogy mikor van időtök.
2013. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallod, már nem egy ilyen kérdést láttam kiírva, de ha te nem gondolod normálisnak, akkor minek beszélsz velük? Vagy milyennek gondolod? Szerinted a tanár nem ember, velük nem is lehet beszélni, csak a tananyagról? Minek kell állandóan feltenni ezt a kérdést?
2013. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tök jó szerintem?


Amúg azt megkérdezhetem h. ez a megbeszéltek egy időpontot délutàn hogy jött, vagy hol találkoztok?

Eestleg privátban megírhatod..

Csak azért kérdem mert a tanárok/ diákok egy része elég távolságtartó, és ez a kis időpontpsdi olyan kis aranyos.. :P

2014. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamu.. ez a csaj anno állandóan feltett ilyen kérdést, már többen meg is szólták miatta. Egyszer válaszoltam neki egy ugyanilyen kérdésére, és privát leveleket küldözgetett nekem, hogy meséljek a kedvenc tanárommal való kapcsolatról. És onnan vette ezeket a dolgokat, mielőtt kiírta a kérdést, pár nappal azelőtt írtam le neki ugyan ezt az "időpontosdis" sztorimat a tanárommal.. pusssz :)
2014. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!