Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is természetes dolog az, ha valaki egy hosszú kapcsolatban félrekefél?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egy érdekes témakör illette: ma olvastam egy kérdést, amiben egy szerencsétlen nő segítségért fordult hozzánk, mert a férje egy 7 éves kapcsolatban megcsalta, majd amikor kidobta a másik nő, vissza akart menni hozzá..

Erre érkezett egy hozzászólás, ami kiverte a biztosítékot:


Persze, hogy megbocsátanám, még ha nem is könnyű szívvel. Ha állandóan mindenért mindig kirúgnánk a párunkat, mindenki örökké vándorolna le és fel a városokban, falvakban meg az országútakon. Hét évet agyonvágni egy TERMÉSZETES kisiklásért? Istenem, hát előfordult. Nem betegesen rohangált nők után, hanem egyszer szerelmes lett, másba. Akivel ez nem fordul(hat) elő, annak szafaládé van a szíve helyén. A probléma megoldódott, eldőlt, a családba visszatért a kitekintő. Mit is kéne szétverni ezért??



Most komolyan szerintetek normális ez? Mert vannak még cifrább dolgok is, akit érdekel bemásolom :)


2013. nov. 5. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem természetes nekem.

Viszont azt sem mondhatom meg senkinek, hogy ő hogyan érezzen. HA van, aki ezt elnézi a párjának, és nekik ez így jó, ám legyen.

2013. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális.. amit én sem teszek meg, azt velem se tegyék meg.
2013. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam a kérdést, de csak egy hozzászóló gondolta ezt természetesnek.

Szerintem az bárkivel előfordul, hogy valaki más is megdobogtatja a szívét, de onnantól már döntés kérdése, hogy lép-e, vagy megvárja amíg elmúlik az érzés.

2013. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2013. nov. 5. 14:06
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem semmi :) bemásoltam hogy jobban tudjatok ítélni :) várom a válaszokat!
2013. nov. 5. 14:07
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha félrekefélne a párom akkor sose bocsátanám meg,de ha szerelmes lenne -ergo nem a farka hanem a szíve vinné el-akkor megbocsájtanám!

A lényegét tekintve azonban tökmindegy,mert soha többé nem fogadnám vissza,a megbocsájtás ellenére sem! Mégpedig azért,mert annyira szeretem és annyi szép évet kaptam tőle,hogy ezt nem fogom azzal, ami következne pokollá tenni! Egy esetleges újrakezdés után még azt se hinném el amit kérdez,folyton nyomoznék,felhánytorgatnék stb.---na ennek nem akarnám kitenni magunkat!

2013. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Beleolvastam a kérdésbe és úgy tűnik az adott válaszolónak természetes, meg a párjának is. Az ő dolguk, ha nekik ez így megfelel. Mondjuk én egy ilyen kapcsolattal soha nem érném be, de mindenki maga érzi.
2013. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Ez nagyon nem "természetes" kisiklás.
2013. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engem az döbbentett meg igazán, hogy van aki ezt tök természetesnek érzi.. Hol van az önbecsülés?!
2013. nov. 5. 14:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki meg szerelmes lesz másba, végül is megesik. Semmi sem tart örökké. Akkor viszont féregségnek tartom bent maradni egy kapcsolatban, főleg még a "nagy szerelem" okozta félreQrás után bocsánatért könyörögni, és a "nem nagy szerelmével" továbbra is folytatni.
2013. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!