Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Őszintén, nektek ez tetszene,...

Őszintén, nektek ez tetszene, vagy bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, akivel elég jóba vagyok és múltkor húztunk a mikulásbulira és én pont őt húztam ki. És tudom róla, hogy van egy sünije és egy hörcsöge, valamint szereti(szeretJÜK) a Hollywood Undead-et és a 30 second to Mars-ot. Viszont valamelyik nap kórházba került és ha jól tudom, még nem engedték ki sajnos :( Viszont a mikulásbulit kb. 3 hét múlva tartjuk, szóval reméljük, addigra felgyógyul. És arra gondoltam, hogy a mikuláscsomagjába a csokik közé rakok be neki egy válogatás CD-t, meg egy rajzot, ami úgy fog kinézni a tervek szerint, hogy lerajzolom a sünijét és a hörcsögét ilyen kis orvosos ruhában, hogy ezzel is emlékeztessem hogy örülök, illetve a hörcsöge és a sünije is örülnek, hogy meggyógyult. Viszont lehet, ő jobb szeretne nem emlékezni erre...szerintetek?

15L


2013. nov. 23. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ez annyira számít, akkor nem annyira nagyon komoly életveszélyes dolog miatt került kórházba, mármint nem olyanok miatt, hogy pl. eltört valamije, vagy mit tudom én, csak refluxa van és előjött nála :S
2013. nov. 23. 20:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa, én örülnék neki :)
2013. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az orvosruha szerintem felesleges, nem jön át egyértelműen, hogy mit akarsz vele "mondani".

Elég, ha csak egy szép képet készítesz róluk - amennyiben tényleg jól tudsz rajzolni, mert különben az jöhet le, hogy nem akartál rá költeni, és gyorsan firkáltál valamit ajándék gyanánt.

2013. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem élethűre akarom, hanem mivel szereti az animéket, meg az ilyen kis rajzfilmeket, ilyen kis rajzfilmfigura szerűen
2013. nov. 23. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod rajta, hogy nem zavarja az a dolog, amiért kórházban van, akkor szerintem nyugodtan mehet orvosos cuccban.

Én örülnék neki.

2013. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!