Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez még normális...

Szerintetek ez még normális tanár és diák között?

Figyelt kérdés
Óra után oda megyek hozzá és akkor váltunk egy pár szót.. De most egy időpontot beszélünk meg és így összeülnunk egy órára beszélgetni.. Ő 34nő én 16 L
2013. nov. 28. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. :)

A tanár is ember, és nem kötelező minden tanárnak szemét, utálni való állatnak lenni.

2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nagyon jó. Kevés az olyan személy, akinek a tanárjával jó a kapcsolata.
2013. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, ha rendes a tanár? Ebben nem látok semmi kivetnivalót :) (Persze beszélgetni extrém dolgokról is lehet... De önmagában a beszélgetés teljesen oké és helyeselhető tanár és diák között, nekem sajna kevés tanárom volt, akivel hajlandó lettem volna összeülni beszélgetni... Maximum matekfeladatokat gyakorolni verseny előtt.)
2013. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális,én is voltam így!:) És remélem leszek is..

17/L-38/N

2013. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális! Bár nekem is lenne ilyen tanárom!
2013. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is van ilyen tanárom hétvégén megbeszéljük hogy mit csinálunk a haverokkal és ő is jön velünk mert bele tartozik A BARÁTI KÖRÜNKBE ezzel szerintem semmi baj sincs mondjuk az én tanárom nagyon laza és fiatal 25 éves
2014. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is van ilyen tanárom,és mindig is volt :)

17/l-42/n

2014. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!