Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

13.-os lány vagyok. Gimis pályafutásom elején tanított X tantárgyból egy tanár. Ismeri anyát fogadóóráról.


A tanár fia oda jár a gimibe, évfolyamtársam. Mondhatni nem vagyunk rosszban, sőt (nem kell rosszra gondolni).


Anya a napokban említette meg, hogy még nyáron találkozott teljesen véletlenül a városban a tanárral. Megemlítette anyának, hogy ilyen helyes arcú, okos, stb. lány kellene a fiának, mint én (elviekben ez a lényege). Anya meg van győződve róla, hogy a gyerekének tetszem


Mennyire 'oké' ez a helyzet? Nem kiakasztó?!



2013. nov. 27. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszelj.


Miért baj ha tetszel egy fiúnak?

2013. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem ok a helyzet. Szulok ne pofazzanak bele a kolkeik dolgaba!
2013. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapjáraton tapír a tanár, de így... (arról ne is beszéljünk, hogy meglátta anyát a suliban /'rendezvény' volt/ és csuklóból lesziázta)
2013. nov. 27. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiakasztónak semmiképp sem kiakasztó.

Valószínűleg a tanár szeretne a fiának egy értelmes, normális barátnőd. Végül is, minden szülő azt szeretné, ha értelmes, okos párt találna magának.


Ha anyukád túlságosan is meg van győződve arról, hogy tetszel a srácnak, lehet, hogy tud még valami olyat, amit neked nem mondott el.

2013. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne görcsölj rajt. Nekünk a szomszéddal közös a kapunk, meg az udvar egy része. Én fiú vagyok, a szomszédban meg lakik egy lány. Amikor ide költöztek, akkor anyáék engem is nyaggattak, hogy "Milyen helyes egy lány, miért nem mész oda hozzá?" meg egyfolytában arról győzködtek, hogy nyissak felé. Megmondtam nekik, hogy amúgy sem az esetem, meg ki az a hülye, aki örülne, ha a szomszédban lakna az exe? :D Egy ideig csűrték-csavarták a dolgot, de idővel lenyugodtak! Ha látják rajtad, hogy határozott vagy, akkor idővel békén hagynak!
2013. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!