Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minidg piszkálnak. Mit csináljak?

Minidg piszkálnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van az osztályban pár lány akik a hátam mögött egyfolytában össze súgnak meg röhögnek...amióta osztálytársak vagyunk ez megy...hangosan soha nem szólnak be csak ugye sunyin a hátam mögött és néha feltűnik...nagyon zavar de soha nem mutatom ki...fogalmam sincs mi bajuk velem..mindenkivel próbálnak jópofizni egy ideje de velem semmi..ha köszönök nekik normálisan vissza köszönnek..vagy ha pl hozzájuk szólok akkor is.. de akkor meg mi ez az egész...? :/

2013. nov. 30. 22:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd őket, ne is foglalkozz velük, ha semminek veszed őket, az is segíthet. Lehet, hogy féltékenyek(?), de lehet, hogy szimplán rosszindulatúak. Kitartás :)
2013. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ribik. Szard le őket!
2013. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semminek veszem őket..mert ha látnák,hogy zavar akkor értem,hogy miért folytatják de ki se mutatom..utolsó: igen azok..csak nem értem..vannak barátaim,mindenkivel normális vagyok,nem hiszem,hogy olyan ronda lennék..volt egy időszak amikor eléggé kifestettem magam de abba hagytam..most szinte semmit nem használok..azt hittem ez lehet az oka de így se hagyták abba..nagyon zavar :/
2013. nov. 30. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás egyszer vége lesz annak a sulinak és még köszönni se leszel köteles nekik
2013. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szandi te vagy?
2013. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!