Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a 27 éves zenetanáromba és én is tetszem neki. Lehet ebből valami? Vagy a nagy korkülönbség miatt nem?

Figyelt kérdés

Már három éve járok gitár órákra,és egy éve kezdtem érezni a tanárom iránt valamit.Akkor még csak elhesegettem a gondolatot,hogy szeretem,de egy ideje már úgy látom,mintha én is tetszenék neki.Múlt hét hétfőn a gitárórámon megcsókoltam és visszacsókolt.A szombati pótórámon pedig megint,amikor elmentem.Ez jelent valami?Mert hivatalosan nem hívott randira,és nem is mondta ki,hogy járunk.De én szeretem őt.Lehet ebből valami?Kérdezzem én meg,hogy randizna e velem?


17/L



2013. febr. 13. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Őt ezért kirúghatják. Ha van egy csepp esze akkor nem kezd ki a diákjával...Üdv, egy pedagógus gyerek.
2013. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Csak szexet akar :-P
2013. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Baszasd meg magad
2013. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha rendes válaszokat írnátok.. -.-
2013. febr. 13. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá!

Úgy tudod a legegyértelműbb választ megkapni.

2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Édesanyám tanár. Pont a minap mondta, hogy a munkaköri leírásukban az is benne van, hogy érzelmi vagy testi viszonyt nem kezdhet a diákjával. Ha ez kiderül ki fogják rúgni...Több esze lehetne, és neked is.
2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gitároktató sem olyan gyökér, hogy egy hormonbajos fruska (igen kérdező ezalatt értsd magad) felrúgja az állását. Ha ennek híre megy abból csúnyább dolgok is kisülhetnek.
2013. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, bármi megeshet. lehet, hogy szeret, lehet, hogy nem. beszéld meg vele, mi legyen.

a szabályok meg... tele van ilyen sztorikkal MINDEN oktatási intézmény országszerte. van nálunk egy sztori, régen történt, de igaz. volt a sulinkban egy alkoholista tanár, aki egyszer beleszeretett a diákjába. amikor a csaj leérettségizett, a pasi megszöktette és feleségül vette. a pasas is rendbe jött, egy idő után nem ivott többet és boldogan éltek, amíg meg nem haltak.

vannak ilyenek is. meg vannak perverz tanárok, akik minden diákkal kikezdenek.

2013. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a biosz tanár vette el egy volt diákját...de már elváltak...:/
2013. febr. 13. 15:41
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Azért egy zeneiskola más, mint egy középiskola.

Ide magánórákra jársz, nem gyanakodik senki, ha szombaton mész pótórára, stb.

Mondjuk próbáld ki, hogy nem kezdeményezel csókot: vajon akkor ő megteszi? Ha igen, akkor rá is lehet kérdezni (akár játékosan is), "mit is szeretne a tanár úr"?

2013. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!