Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik a tanarom. Mit csinalj...

Tetszik a tanarom. Mit csinaljak? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Mielött meg valaki felreertene,nem vagyok tinilany es nem az altalanos/közepiskolaban vagyok.Kint vagyok külföldön es nyelvkurzusra jarok(felnött tanfolyam).A tanarnönk elment es jött helyette egy tanar.Nagyon tetszik nekem es fogalmam sincs mi van ilyenkor.Sosem voltam meg ilyen helyzetben.Nekem is fura a szituacio....nem szeretnem ,ha vege lenne a kurzusnak es nem latnam többet.Nyomulni nem fogok nem az en stilusom.Abbol mar kinöttem. 25/L

#suli.tanar
2013. máj. 16. 22:33
 1/6 anonim válasza:
próbáld valahogy a tudtára adni, hogy tetszik neked.. ha nem akarsz nyomulni ( ami érthető ) akkor próbálj vele beszélgetni, olyan dolgokról ami nem a tananyaggal kapcsolatos..mosolyogj rá stb.
2013. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike.Az a baj,hogy azt sem tudom,hogy van-e valakije.De ahogy eszrevettem en is bejövök neki.Csak lehet Ö sem mer lepni,mert hat a diakja vagyok.Akarhogy is,de Ö a tanarom :)
2013. máj. 16. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
tipikus noi logika.tetszik de nem nyomulok ra leszarom es majd lessz valami..nem nem lessz magatol semmi nem mindig a fiuknak kell csinalni mindent
2013. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg a ferfi dolga nem??Ja elfelejtettem,hogy a mai vilagban a ferfiak nyamnyilak es a csajok nyomulnak...ha akar tölem akarmit is akkor lepni fog.Bar ez egyszer sem biztos.Ez a velemenyem.De nem kell aggodni,ha nem lep akkor majd en fogok valamit tenni.Nem vagyok egy elveszett barany :)
2013. máj. 18. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg megkedveltetni vele magad, pl mosolyogj sokat az óráján, öltözz fel szépen, érints meg a kezét meg iylenek
2013. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen :)

Sajna nagyon ugy tünik,hogy van baratnöje :(

2013. máj. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!