Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz rányomulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Themightyinfiltrator kérdése:

Szerintetek gáz rányomulni a tanárodra, ha úgy érzed, hogy bejössz neki?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy járok magántanárhoz, már egy jó ideje, és néha úgy látom rajta, mintha bejönnék neki nem csak mint ember, hanem mint ellenkező nemű is; megjegyzéseket is tesz rám, hogy milyen jó a hajam, vagy épp más milyen jól néz ki rajtam;és igazából nekem is bejön, de hogy adjam normálisan a tudtára? 10 év korkülönbség van köztünk kb, 24/f

2012. dec. 26. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csak magántanár akkor nem gáz , így kell azt: jajj nem tanultam fenekeld el a rossz kislányt!
2012. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kicsit elterelős a válasz de inkább keress a saját korosztályodból =)
2012. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is csak az,hogy most bele merjek-e vágni,meg a korkülönbség,hanem a következmények,mi van ha rosszul láttam,amit láttam, mi van ha abszolút megromlik a kapcsolat köztünk?egyébként állítólag van egy férje,de külföldön él/dolgozik,nem vmi sűrűn látják egymást,de lehet hogy nincs is neki,csak fél füllel hallottam
2012. dec. 26. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog, de szerintem a próba szerencse és az egyszer élünk közhelyekre tekintettel léve tegyél próbát. Nincs akkora vesztenivalód, maximum más magántanárt kell majd keresned, ha rosszul sül el a dolog.

Bár nekem is van egy-két tanárom, akik bejönnek, nem mernék csupa tiszteletből sem egy következő szintre lépni, szeretem meghúzni a határt, ám mindent ki kell próbálni az életben, ami nem káros az egészségre :)))) sok sikert!

2013. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!