Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az osztalyba...

Mit tegyek ha az osztalyba mindenki kibeszel mindenkit?

Figyelt kérdés
Mindenki kibeszel kb. Mindenkit a suliba. Ha az adott szemely nincs suliba vagy nincs a kozelbe maris kibeszelik . De amugy meg azt mutatjak, hogy szeretik. Es olyan rossz belegondolni h pl. Rolam akkor kitudja miket mondanak?! Miert ilyen ketszinu mindenki?
2013. nov. 21. 20:41
 1/6 anonim válasza:
Ezt sajnos én is tapasztaltam . Sajnos ilyenek az emberek. De én erre mindig azt mondom hogy nézzen tükörbe az aki kibeszéli vagy kigúnyolja a másikat ,aztán pofázzon . Vagy pedig meg mondani neki hogy akkor mondd az illető szemébe ,ahhoz már nem lenne bátorságuk . Mint az elején írtam sajnos sok ember ilyen .Ez ellen semmit sem lehet tenni :(
2013. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 II.Dartheon ***** válasza:
nos.. a legjobb ha nem mondasz senkinek olyan infót magadról és a környezetedről, amit nem lenne jó ha ellened fordítanák.. és hogy miért ilyenek? Ezt a példát láják/látták a kedves szüleiktől, a médiából, vagy egymástól. Gratulálok nekik.... szánalmas.
2013. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt én is tapasztaltam

nem igazán tudsz ellene tenni semmit, csak próbálj még úgy viselkedni, hogy ne legyen mit kibeszélni rólad (tudom, hogy lehetetlen)

2013. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz mit tenni. :(
2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit. Ritka, ha jó az osztályközösség! Úgy látszik nálatok nincs ez. :/ Foglalkozz a barátaiddal és ha nagyon kell, akkor beszélj velük, különben meg kerüld az ilyeneket, mert ha ilyenek, akkor te is voltál terítéken hidd el, én már átéltem! A barátaid biztos nem beszélnek ki! Az osztállyal meg úgy se tudsz mit kezdeni te egyedül! :)
2013. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. És én ráadásul szinte mindenkivel jóban vagyok, úgyhogy baromi hülyén tud kijönni, hogy én mindenkiről hallom, hogy mit beszélnek róla, vagy épp az egyik baráti köröm fikázza a másikat. Általában a kibeszélések közben meg sem szólalok, pletykákat nem adok tovább, de nem is szólok bele, szerintem a legjobb ha ilyenkor csak kussol az ember, mást úgysem tehet, és így legalább senki nem mondhatja hogy kétszínű vagyok.

És igen, biztos engem is kibeszélnek, de ez természetes. Mindenkinek úgysem lehet megfelelni. Ne érdekeljen.

2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!