Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki mit gondol erről? Gyerekek,...

Ki mit gondol erről? Gyerekek, felnőttek válaszát is várom!

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretném külsősök véleményét is hallani. Az osztályfőnököm egyben az iskolában a kórusvezető. Lesz egy fellépésünk, de pont egybe esik az egyetlen testvérem szalagavatójával. Én ezt már október elején elmondtam a tanárnak. Akkor még nyugodt volt, elengedett, de mindig elfelejtette, hogy én nem megyek el. Felmondtam a darabokat, ennek ellenére. Majd kijelentette, hogy én 17(!) dolgozatot fogok írni, azokból az anyagokból amit nem vettünk és nem is fogunk venni. És, hogy ilyen "kis apró családi összejövetelek" miatt senkit nem engedhetne el. Van néhány ötösöm és a legtöbb tantárgyból 5-re állok. Ő képes engem megbuktatni habár ez elég nehéz lenne.

Ezek után egész évben szívatni fog minden egyes kis apróságért és komolyan megíratja azokat a dogákat. Nagyon sok minden kis dolgot kihagytam, bocsi. Azt szeretném tudni, hogy erről kinek mi a véleménye, de lehet hogy csak ki akartam írni magamból, mert eléggé kikészít amiket szokott mondani. köszi



2013. dec. 5. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyam tanar, en magam is dolgoztam suliban 1 evig, szoval tudom hogy milyen nehez a tanaroknak, de az ilyen hulladek alakokat felholtra kell verni. Akkor majd megtanulja hogy ne eljen vissza a 'hatalmaval'.
2013. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!