Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Felnőttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Felnőttek válaszát várom!

Figyelt kérdés

Válófélben vagyok, és megismerkedtem egy férfival. Barátilag beszélgettünk és közben megtudtam, hogy az ő házassága is romokban hever, de nem tudná elhagyni a családját. Inkább szenved. Próbálta helyrehozni, sokat beszélgettünk, én még segíteni is próbáltam ebben. Sajnos én közben menthetetlenül beleszerettem. És az a gyanúm, hogy ő is belém.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Nem tudom megszakítani vele a kapcsolatot, mert együtt dolgozunk, és tényleg nagyon közeli barátság alakult ki köztünk, amit nem akarok elveszíteni. De mindketten szenvedünk ebben a helyzetben.


2012. jún. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először mindkettőtöknek azt javasolnám nejetek el a párotokkal párterápiára és próbáljátok helyrehozni a dolgokat egymást pedig egy kicsit hanyagolni, legalább mig lenyugszanak a kedélyek.. ha nem megy akkor pedig válás és próbáljátok meg ha ugy érzitek lenne közös jövőtök. Sok sikert!
2012. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kecske meg a káposzta. Nincs jó megoldás. Esetleg ha beszélnél vele és kiderítenéd hogy miért nem akar kilépni.
2012. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint te szenvedsz. Az, hogy neked van-e gyereked-e vagy sem, az nem derült ki , de én tovább állnék a helyedben. Ő sose fogja elhagyni a családját, mivel ( gondolom én) gyerekeivel kell törődnie a feleségével együtt, hiába váltak el, másodrészt meg csak gyanítod hogy odáig van érted. Én a te helyedben ott hagynám az egészet, mert ez a kapcsolat még pótmegoldásnak is rossz.
2012. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, van gyerekem, és először én is a házasságom próbáltam meg helyrehozni, de a férjem nem akart párterápiát semmiképp. Az ő felesége sem. Változtatni sem hajlandó semmiben a feleség.

Én már előtte eldöntöttem, hogy válok, mielőtt őt megismertem volna, mert én nem szeretnék rossz házasságban élni életem végéig úgy, hogy a másik nem hajlandó semmit tenni.

Ő meg a családjához ragaszkodik, nem a feleségéhez, ő is megpróbálta helyrehozni, de nem sikerült. Mondjuk pont ez az egyik, ami vonz benne, hogy nem akart sem félrelépni sem csak úgy otthagyni mindent.

Az ok, hogy lépjünk tovább, de ha minden nap találkozunk, akkor mégis hogyan?

2012. jún. 8. 21:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként arról beszéltünk, hogy barátságnál többet kezdett érezni irántam, de nem szeretőnek akart. Azt is elmondta, hogy szenved, és most nem feltétlenül miattam, hanem a rossz házassága miatt.
2012. jún. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!