Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megérné átmennem a párhuzamos...

Megérné átmennem a párhuzamos osztályba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Emelt angol tagozaton vagyok most, A. osztályos. November elején megutált az osztályom, pontosabban pár ember, a többi meg birka módjára követte őket ebben (is). Van kb 5 ember a 37-ből, akivel még jóban vagyok. A párhuzamos osztályban van egy lány, aki 5 éve legjobb barátnőm, és ő a H-ba, az egészségügyi osztályba jár. Gondolkodtam rajta, hogy átmennék oda. Az angol sokkal jobban érdekel mint az eü dolgok, és oroszt sem tanulhatnék a H-ban, ami pedig nagyon jól megy, de én nem bírom, hogy ki vagyok közösítve.

Szerintetek megéri átiratkoznom félévkor a H-ba, vagy fog javulni a helyzet az osztálytársaimmal?



2013. dec. 6. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem adnám fel azt a szakot, amit szeretek, pár h*lye ember miatt, az tuti.
2013. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy picit. Semmiképp nem szabad feladni, azt amit szeretsz. Senki és semmi se állítson meg abba amit csinálni szeretnél. :) Tudom, hogy nehéz én is átéltem. :/ De ne add fel! Szerintem ha átmész az olyan, mintha nyertek volna, kész feladom, nekem így jönne el. Minden okkal történik, nem hiába van ez most Veled, azért van, hogy megoldd, TE MAGAD! De ha elmenekülsz az akadály elől, akkor az még ott marad és nem fogod sose megtanulni átugrani, és akárhányszor megismétlődhet ugyanez még! Mindig elakarsz majd futni? Az megoldás lenne? Biztos vannak még abba az osztályba emberek, akikkel ellehetsz, ha nem akkor szünetekbe azzal az osztállyal leszel, az órákon meg csak kibírod! :) Szerintem ne menj, de ez is csak egy vélemény! Kitartás! ;)
2013. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek alapján még maradok a mostani osztályomban. Végül is, majd csak megbékélnek. Egy idő után. :/

Köszönöm szépen :))

2013. dec. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!