Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van most egy barátok akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van most egy barátok akivel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. (Igazából már lehetne vagy 3-4 hónap is, de "hivatalosan" 2. ) Én már megszerettem őt, de ő engem még nem, és ezt mondta is nekem. Sokat bunkózik velem, nem értem miért?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátnőm mondta azt, hogy szakítsak vele, mert "nem érdemel meg" engem. Lehet igazuk van lehet nem. Elég érdekes fiú a barátom. Azt érezem, hogy nem akar felvállalni a barátai előtt. Soha nem kérdezi meg, hogy megyek e vele bárhova is. Mindig mindenbe beleköt, beszól. Én vagyok túl érzékeny vagy ő a hibás?
2013. nov. 1. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is fog megszeretni, már bekövetkezett volna ha tudna. Szerintem ez a férfi nem rád vár.
2013. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak divatból jártok, mert az a menő, te se szereted
2013. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De szeretem! Ha nem szeretném, nem érdekelne a dolog!
2013. nov. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!