Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nagyon nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Tegnap többször is összevesztem a barátnőmmel, elsőnek az miatt hogy FB-n like-oltam egy lány képét még hónapokkal ezelőtt, azután meg jött a mell méretével... persze nekem semmi bajom a méretével hiába mondom neki nem fogja fel. Aztán addig idegesített amíg elmondtam neki hogy nekem kezd unalmas lenni a szex. Nem irányít minden úgy van ahogy én akarom. Azt mondta teljesen kiábrándult belőlem ez miatt most időt kért tőlem hogy ne keressem majd ő fog. Szerintetek sem keresem? :(
2013. nov. 20. 07:28
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
ezek a mai fiatalok... hagyd a fenebe.
2013. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele fordítva.. Veszekedés közben benyögi, h unalmas a szex veled. Te örülnél? Szerintem keresd, vagy csak írj neki. Sms, fb. Jelezd, hogy szereted. Már persze, ha akarod. :)
2013. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát én is kiakadnék ha ilyet nyögne be a férjem veszekedés közben:) de azért megmenthető a kapcsolat... szerintem is keresd.. kérj bocsánatot... viszont ilyenen veszekedni mert like-oltad egy lány képét???? a férjemtől már el is válhattam volna vagy ő tőlem... ha ennyire féltékeny és még ezt is szabályozni akarja neked... hát... nem tudom...
2013. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb pillanatba mondtam el neki az tény ... de így érzem. Állandóan fel idegesít hogy ő nekem nem jó meg stb. Nem bírom vele elfogadtatni egyszerűen hogy ő kell nekem csak. Meg ha 1 hibát elkövettek 1évig hallgatom utána ...
2013. nov. 20. 08:57
 5/11 A kérdező kommentje:
jaa és célozgattam neki rá de semmit nem változtatott rajta... Nem tudom mi legyen őrülten szeretem de ezeket a dolgokat nem igazán bírom :/
2013. nov. 20. 09:00
 6/11 Je Veux ***** válasza:
Dehogy szereted.
2013. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez egy hülye pitsa, hagyd a fenébe
2013. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De szeretem csak utálom mikor tök jól megvagyunk és elkezd vitázni valami oltári hülyeségen ... és mindig nekem kell bocsánatot kérni
2013. nov. 20. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most ne kérj, és meglátod, ő szeret-e annyira, hogy keressen és békülni akarjon. Ha nem, akkor úgyis mindegy.
2013. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen ezt szeretném én is! :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! mindenkinek!
2013. nov. 20. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!