Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha barátaim...

Mit csináljak ha barátaim folyamatosan beszólogatnak és pár dologból kihagynak a zenei analfabetizmusom miatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 éves. Igazából engem nagyon sohase érdekelt a zene, viszont a grafikát nagyon szeretem. Több helyre járok sima és számítógépes grafikát tanulni, szóval ha valamit rajzolni vagy szerkeszteni kell akkor ott mindig én vagyok a baráti körben a főnök és megtalálnak. Viszont a barátaim többsége vagy "énekel" vagy tanul játszani valamilyen zenei hangszeren. Most kitalálták hogy egy bandát alapítanak, de mindig az orrom alá dörgölik, hogy "de nagy kár hogy te nem lehetsz benne, mert se zenélni sem pedig énekelni nem tudsz". Igazából maga a tény nem zavar, és rám is szükség van, mert én szerkesztem a klipjeiket (szüleimnek van egy stúdiónak kialakított garázsa kamerákkal és greenbox-al meg mindennel amit használhatunk). Inkább az zavar hogy velem ezt mindig érzékeltetik, hogy ők tudnak én meg nem, és ez szarul esik. Rendesek velem, meg nagyon jó barátaim, de ez eléggé rossz. Meg egy-két csoportképről is lehagytak mert "én nem tartozom bele a bandába". Nem irigylem tőlük, de fáj hogy kihagynak. Azt viszont tudom, ha most kezdeném el tanulni valamelyik hangszert az már késő lenne. (Megfordult a fejemben, mert basszusgitáros nincs). Meg szerintem amúgy sem lesz egy 15 évesekből álló zenekar világhírű együttes, de az zavar hogy kimaradok a buliból, és kevesebbnek érzem magam. Szerintetek mit csináljak?
2013. dec. 15. 22:02
 1/2 Cpt.Krisz válasza:
100%
Amint ezt mondják vágj vissza azzal, hogy de kár, hogy ti nem tudtok videót szerkeszteni meg dekár, hogy csak nekem van olyan helyem ahol tudtok próbálni, meg, hogy örűljenek, hogy nem kérsz tőlük pénzt ezért. Hangszerrel kapcsolatban pedig főleg gitáron sosem késő elkezdeni tanúlni akár internetről is. Szerintem pár hónap alatt már elég menőn menne :)
2013. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiccsillag, egyet tanulj meg: aki beszólogat meg mellőz, az nem barát.
2013. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!