Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy segítsek ezeket a szerenc...

Hogy segítsek ezeket a szerencsétleneken?

Figyelt kérdés

lehet, hogy nem jó kategória, bocsánat előre is. Az osztályba van sok hogy is mondjam.. bi tch és nem tudom mit csináljak.. hót alapozó a fejük, szempillaspirál, nem is tudnak piskogni, nem sírnak, mert lefolyik a smink na ez a fajta. ebből sajnos sok van.. havi 5-6 kapcsolat.. egyemmeg a szívüket. tényleg nem tudom. amúgy ez miért jön be ez a többi pasiknak ha ilyne síkhülyék, de azért csinosak, mert hánytatják magukat.. meg hót sminkkel jó, hogy jó a fejük. nem tudom mit csináljak..

már mondtam 1-2-nek, hogy nézz már magadra, hogy nézel ki, ránézett magára és hehe jól, mert nem?? hehe.. azért ez fájt. najó kérném erre receptet. 17/f


2013. dec. 19. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez téged mit zavar? Miért akarsz beleszólni más dolgába?
2013. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lámlám egy pártfogó
2013. dec. 19. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Miért lennék pártfogó? :D

Komolyan kérdezem miért zavarnak.


" tényleg nem tudom. amúgy ez miért jön be ez a többi pasiknak ha ilyne síkhülyék, de azért csinosak, mert hánytatják magukat."

Az jön be nekik, hogy ezek az egymenetes lányok. Valakinek ilyennek is kell lennie

2013. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de az összesnek?? nekik ez miért jó? nem bírom megérteni.. implasztoszaurusz
2013. dec. 19. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem mondta hogy az összesnek
2013. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan sem. Nem kértek segítséget, tehát valószínűleg nincs is rá szükségük. Amit viszont te tenni akarsz, az nem segítség, hanem mások erőszakos megváltoztatása, majd te megmondod neki, hogy SZERINTED milyeneknek kéne lenniük, uralom és kontroll - segítség címén.


Elég aljas és önző dolog, szó se róla!

2013. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vakolat és a festék mindent eltakar!! :D ennyi
2013. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy vannak ilyenek, csak megkönnyítik a dolgod, mert 3 felesleges mondatot se kell beszélned velük ahhoz, hogy eldöntsd érdekelnek-e.

foglalkozz inkább a nem ilyen lányokkal. ha emellé még helyes is lennél és sok lány figyelne, akkor talán közvetve felfognák, hogy a helyes fiúk nem az ilyen barbie babákra buknak.

2013. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!