Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek egy férfinak,...

Hogyan segítsek egy férfinak, hogy közben ne értse félre a gesztusomat?

Figyelt kérdés
Látom rajta, hogy szívesen veszi a társaságomat, jól érezzük magunkat együtt, ugyan sok ismerőse van és népszerű, mégis "egyedül" van, magányos. Szeretném, ha jóban lennénk, de azt nem, hogy félreértsen. Mik a megfelelő lépések a félreértés megelőzésének érdekében? Szögezzem le rögtön, hogy csak barátként tekintek rá?
2012. dec. 20. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy segítségre szorul? És egyáltalán segítség lenne, amit csinálsz, vagy inkább megzavarnád? Ha segíteni akarsz, menj el egy hajléktalan szállóra vagy egy nyugdíjas otthonba beszélgetni.
2012. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azt látom, hogy boldogtalan. Illetve ezt mondta is már. Ennek ellenére jó a humora, az emberek kedvelik mert van valamilyen kisugárzása ami vonzó. Nem olyan segítségre gondoltam, hogy sajnálom és segíteni akarok neki. Rosszul fogalmaztam.
2012. dec. 20. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen biztatni szeretnéd, hogy önként kezdeményezzen, és kérje meg a kezedet. Te meg kicsit vonakodva, pironkodva igent rebegnél. Ti ezt nagyon jól tudjátok csinálni. Erre van a rókára húzható őzike jelmez.
2012. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, nem magányos és nem boldogtalan, csak eleve egy kicsit melankólikusabb személyiség. Nem minden ember röhögve, pofázva, ordibálva "boldog", van, aki egyedül, visszafogottan, magában elégedett.


Én is hasonló vagyok, mint ez a férfi. Jó humorom van, sokan barátkoznak velem, de néhány önkéntes mentőangyal az agyamra megy, akik azt hiszik, hogy "bajom van", és azt akarják, hogy "mondjam el nekik, mi a baj, hadd segítsenek" - miközben SEMMI BAJOM NINCS, teljesen elégedett ember vagyok, csak ezt nem kifele mutogatom bájvigyorral meg pörgéssel, hanem nyugis vagyok, szeretek gondolkozni, egyedül lenni. De ez nem jelenti azt, hogy belül boldogtalan vagyok.

2012. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyien szeretik, ennyire népszerű, sikeres stb., és mégis boldogtalan, akkor lehet, hogy szerelmi bánata van. Azon nem tudsz segíteni, mert még mindig a régi nő van benne valószínűleg.
2012. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!