Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szekál? kezd elegem...

Miért szekál? kezd elegem lenni belőle, ő ilyen kivágott fölsőkben jár iskolába . és a fiuk kedvence . Mindig butácskának akar kinézni . Mondjuk ő az nem értem, hogy vehették föl ide .

Figyelt kérdés
ebben az évben kezdtem el a középiskolát . És még most se tudtam normálisan beilleszkedni . (két volt évfolyamtársam is ebbe a suliba jöttek ,( egyikkel se vagyok jóba .)és most még az osztálytársaim is lettek . Az egyik lány (én is az vagyok) . Ő velem bunkó , tapló és mindig hülyeségeket kérdez mint általánosba is ( ő akkor is szekált) és nem is ide jött volna , hanem egy másik suliba .tudja milyen voltam ált.-ba és félek , hogy szart fog keverni . és már kezd belőle elegem lenni -.- . mit csináljak , hogy leszálljon rólam ?

#szekálás #zárkozotság ....
2014. jan. 13. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
És mit vár tőlünk, ismeretlen emberektől? A stílusod, amiket leírsz magadról a szekálást megmagyarázza. Neked kell megváltozni, mi ebben nem tudunk segíteni.
2014. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!