Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen velem a matektanárom?

Miért ilyen velem a matektanárom?

Figyelt kérdés

Ha dolgozunk matekon egy feladatlapon,akkor mindig kihív valakit a táblához,hogy ott dolgozzanak.

Engem is mindig kihív és,ha nem tudok valamit,akkor leéget.

Azt szoktam olyankor csinálni hogy szépen,udvariasan szólok,hogy ezt nem tudom megcsinálni,ezért kéne nekem segítség.

És akkor ő belém köt,ha nem tudom..ráadásul még az osztállyal szándékosan ki is nevettet.Volt,hogy a magánéletemet is hozzácsatolta a matekórához.Ilyenkor mindig megkérdezi,hogy hova akarok menni továbbtanulni és,ha elmondom akkor ilyet szól -Hát Te oda biztos nem.-

nagyon elegem van ebből,legszívesebben sírva kirohannék az osztályból és kifutnék a világból :( De sajnos ezt nem tehetem meg!


2014. jan. 21. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pikkel rád.. velem is ugyan ez volt középiskolában. Soha nem voltam jó matekból, de voltak nálam sokkal rosszabbak, trehányabbak is az osztályban. Ennek ellenére a matektanár valamiért kipécézett magának, már 9.-ben és egész végig én voltam a szemétláda minden matekórán. Mindig a legnehezebb feladatokhoz hívott ki a táblához, amelyekről tudta, hogy nem tudom megoldani és mindig sértegetett, próbált leégetni. Félévkor és év végén mindig megvolt a 2, még csak nem is 1,99, ennek ellenére folyton pótdolgozatot kellett írjak a bukásra állókkal. Aztán érettségin meg csodálkozott ő is és én is, amikor sokkal jobb dolgozatot írtam, mint amit várt, az egyik kedvence, aki 4 éven keresztül végig puskázott és nyalizott, megbukott. Amúgy én soha nem szóltam vissza neki, levegőnek néztem, szerintem te is tedd ezt, mert csak jobban kihúzod nála a gyufát. Attól ne félj, hogy az osztálytársaid előtt leéget, ha tényleg alaptalanul pikkel rád, akkor a többiek a te pártodat fogják majd, ahogy nálunk is. Ne vedd magadra a sértéseket, mert nincs értelme, ez az ő hiányosságát mutatja. Annyi a fontos, hogy mindig legyen meg legalább a 2 és akkor, ha megszakad, sem tud megbuktatni.
2014. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Panaszkodj anyádnak osztályfőnöködnek ez nem normális! Zt muszaj megtenned vagy mond meg az igazgatónak vagy egyszer mikor kihìv vedd fel es kicsit bénázz hogy miket mond! Nekem is ilyen balfa.. a matektanárom de az nem tud visszavágni egy értelmes mondatot sem mi meg azon röhögtünk a barátnőimmel hogy nem tud beszélni szinte már könnyeztünk de háttal pakoltam hogy ne lássa! De ezt nem mondhatod neki de nekem tetszik egy cigány mondta: hogy a gitàr szoruljon a hasadba oszt a rák pengesse!xD
2014. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!