Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet ilyen szemét egy...

Hogy lehet ilyen szemét egy tanár? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Múltkor magasugrás volt tesin. Általános iskolában mindig ollózó technikával ugrottunk de most 9. ben a tesitanár azt mondta, hogy nem ugorhatok úgy mert szerinte az hülyeség. Szóval olyan technikával kellett ugrani, hogy a hátunkra érkezünk (nem tudom a nevét). Sose voltam valami jó magasugró hát most ezzel az új valamivel... Felrakta 120 cm re és azt mondta, hogy "úgyse tudod átugrani, de ugorj!" na az lett az eredménye, hogy jól megütöttem a hátam és a karom. Hogy lehet ilyen egy tanár? 14/f

2014. jan. 26. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát még jó sok mindenen ki fogsz akadni szerintem iskolaéveid alatt! Nem gondolom én sem, hogy ez a tanár tanárnak való lenne. Főleg, hogy azt mondja, hogy hülyeség valami amit előzőleg tanítottak nektek. Gondolom úgy akart motiválni, hogy azt mondta úgy se fog menni. Sok mindenkinél egyébként be is válik.

A tanárok sajnos nem tökéletesek, ezt senki sem mondta. De ne legyen benned ezért harag. Ha úgy érzed, félsz, és meg fogod magad ütni, mond neki. Ha erőszakoskodik szólj a szüleidnek vagy más tanárnak.

Addig viszont, nem tudsz vele mit csinálni, inkább mutasd meg, hogy nem fog ki rajtad az a 120 centi!

2014. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen?

Ébresztő, ennél ezerszer ge.-cibbek is tudnak lenni.

Nem egy esetről tudok, amikor valakinek az életét tették tönkre, kedvtelésből.

2014. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok. Tudom, hogy sokkal rosszabbak is tudnak lenni. De ez a tanár pl mindenkinek 4-5 öst adott szekrényugrásból, én abból viszonylag jó vagyok, és olyan gyakorlatokat megcsináltam amit páran meg se próbáltak, és csak nekem hármast adott. Megkérdeztem kultúráltan, hogy miért hármas és úgy csinált mint ha meg se hallotta volna.
2014. jan. 26. 16:21
 4/8 anonim válasza:
100%
Hát, elvileg a flopot már általánosban kellett tanulni... tehát gondolom, ő úgy vette, tudod a technikát... mondjuk gondolhatott volna rá, hogy beütöd magad, ez elég gonosz dolog volt... de lesznek rosszabb tanárok is
2014. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tesiórán nekem is volt olyan, amit nem szívesen csináltam meg, pl. szekrényugrás, meg a szekrényen bukfencezni, ilyenek... mikor rám került a sor, mondtam a tanárnak, hogy nem csinálom meg, beírta az egyest és ment tovább... futni, meg kondizni pl. meg szerettem, azokra mindig ötöst kaptam.

Én is tanár vagyok és tudom, hogy egy tanár nem kényszeríthetne a diákot olyanra, amire nem képes, vagy amivel a diákot kínos helyzetbe hozhatja, társai előtt megszégyenítheti, stb. Legalábbis az én értékrendem szerint. Ha úgy érzed, beszéld meg a tanároddal, mi a problémád. Ha nem érti meg, fordulj az ofődhöz vagy a Szüleidhez.

Tudom, hogy a diákok ezt cikinek tartják és inkább magukban őrlődnek, de mindent meg lehet beszélni.

2014. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24%

:)


milyen kis ártatlan vagy..., majd megszokod. ;)

2014. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem te a hasmánt technikára gondolsz. :) Minden hol vannak jó-és rossz tanárok. Én egy erős gimibe járok, mégis ugyanúgy követelnek tőlünk tesin is! Bele kell szokni. Ilyen az élet. Minden hol ez van, ha ez megnyugtat, de gyanítom most nem annyira..

Azért kitartást hozzá! Gondolj arra, hogy ez soha nem kell neked, csak a 4 évet kell kibírnod a tanárral.

2014. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem, az nem a hasmánt lesz.. :D Előttem írta valaki a floppot, és az is a helyes erre a technikára. Csak egyszer próbáltad meg? És nem mutatta be, hogy is kell?
2014. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!