Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez már nagyon bosszant! Mit...

Ez már nagyon bosszant! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van az iskolában négy hatodikos, (származását nem említem) gyerek. Ezek mindig rettegésben tartják a nagyobbakat is. Most nyolcadikos vagyok, és eddig is zavart, de az, hogy a barátnőmnek a fenekét fogdossák, ez már nem állapot! Alapvetően egyáltalán nem vagyok agresszív, és nem szeretek verekedni sem. De most betelt a pohár! Volt már velük balhém korábban is, mert megüttek egy lányt, ok nélkül, én meg őket ütöttem meg, csak az volt a baj, hogy az apja, már a következő szünetben bent is volt, hogy megverjen. A tanárokat nem érdekli, az igazgatót még úgy sem! És el is szoktak szökni a suliból, aztán az utcán mászkálnak, és akkor még ott is képesek belémkötni a semmiért. Hiába hozza vissza a rendőr, az sem használ. Nagyon dühít, hogy miért, és ,eddig kell ezt tűrni! Mit tehetek ezzel? Semmiképpen sem akarom behívni apukámat. Mert hozzá sem érhet, egyikhez sem, velük beszélni meg hatalmas hülyeség. És amúgy sem valami tisztességes dolog. Szóval mit kellene csinálni velük?

Előre is köszönöm!


2014. jan. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne a 6-os fiúkhoz küldd be apukádat, hanem az igazgatóhoz. Tapasztalatom szerint, addig nem foglalkoznak ilyen dolgokkal az iskolába, amíg nincs szülői megkeresés. A fiaimat is zaklatták ketten, mármint elvették a mobilját, meg még meg is akarták verni.

Bementem, behívattam a kis p.dék szüleit, lehívattam azt a két kis taknyot, aztán elbeszélgettem velük.

Megszűntek a zaklatások.

Hidd el, az nekik se jó, ha kicsapják a gyereket a suliból, mert lehet hogy elesnek a családi pótléktól.

Mindenképpen kérj szülői segítséget. Vagy javasold a lánynak, akit zaklatnak.

2014. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Ez jó ötletnek tűnik.
2014. jan. 30. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon szép dolog, hogy kiálltál a lány mellett akit ok nélkül megütöttek. Még nincs gyermekem, de ha lesz akkor remélem olyan lesz, mint Te!

Igen, azt kell csinálni, amit az első válaszoló írt. Ha már a tanárok is tudnak róla "hivatalosan", akkor nem tehetik meg, hogy továbbra is félrenéznek, ha valami történik. Meg az elég nagy érvágás neki, hogy a szüleid mennek oda és ők olvasnak be a dirinek, hogy emelje már meg a seggét és intézkedjen.

Az én időmben (pedig az már régen volt) ugyanígy nem érdekelte a tanárokat a hasonló gyerekek szemétkedése, amíg be nem hívattam a szüleimet. Pedig akkor még nem is adták annyira alájuk a lovat mint manapság.

2014. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy téged csak akartak megverni. Van 1 osztálytársam akit szétvertek a cigányok csak azért mert hazakísért egy lányt. Szétverés alatt azt értem, hogy most betört fejjel, orral, és néhány törött bordával fekszik a kórházban. Én is nyolcadikos vagyok amúgy.
2014. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: Nagyon szépen köszönöm! :) Tényleg ez lesz, hogy szólok apukámnak, beszéljen az igazgatóval. Eddig tisztességtelen dolognak tartottam, mert úgy gondoltam, hogy egy szülőnek ebbe nem kell beleszólnia, annak ellenére is, hogy ők ezt korábban is megtették. De már látom, hogy ez lesz a jó. Mégegyszer köszönöm.


3. Válaszoló: Azért az nem semmi. Csak úgy kíváncsiságból, kik, és mit tettek az eset után? Történt valami, feljelentés, ilyesmi?

2014. jan. 30. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgyszint 8. osztályos vagyok.

Ajánlom amit az előttem lévők mondtak.Szülői intézkedés a megoldás.

2014. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Ha behivod a szülőt, az sem segit. Ezeken nem lehet segiteni. Népirtást javaslok.
2014. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!