Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt most miért csinálták?

Ezt most miért csinálták?

Figyelt kérdés
Szóval van egy baráti kör a sulimban, akikkel még életemben nem beszéltem, viszont gyakran látom Őket. Tegnap mikor kimentem a termünkből már csak Ők álltak a folyosó két szélén és nevettek, de mikor megláttak, akkor hirtelen abbahagyták. És elkezdtek nézni, köztük kellett elmennem, és nem szóltak egy szót se, csak mikor elmentem akkor hallottam, hogy röhögnek meg halkan hú-znak én meg tökre zavarba jöttem, mikor tök csönd volt ott. Ma pedig történt egy hasonló eset, csak most nem hallottam Őket utána nevetni. Most akkor mi van? Hülyének néznek vagy mi? Már előtte is láttam, hogy néha néznek. De például szerintem fix, hogy nem jövök be nekik, mert nem tartom magam olyan jó csajnak.
2014. febr. 6. 19:54
 1/9 anonim válasza:
Akikről írsz fiúk?
2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, és én lány vagyok.
2014. febr. 6. 19:58
 3/9 anonim válasza:

1. gondolom fiuk... utolso mondatot nezd


az egyiknek bejossz.

2014. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
éretlenek
2014. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel az egyikőjüknek, ez szinte 100%

Azért voltak csöndbe mert rólad beszéltek előtte meg utána is hogy köztük elmentél és azért "hú"-ztak, hogy cikizzék a társukat.

2014. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak hát melyiknek, mert vagy 10-en voltak. Már ha tényleg így volt.
2014. febr. 6. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha tényleg tetszek egyiküknek.
2014. febr. 6. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáld megfigyelni melyik srácot nézik a többiek, vagy melyiket bökdösik könyökkel amikor arra mész stb. vannak jelek amit ha észreveszel akkor megtudod kinek tetszel közülük
2014. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. febr. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!