Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy csomó fiú szíveket írogat meg minden így Szeretlek stb utána meg elkezdi h le feküdt tegnap 1 csajjal a másik meg hogy nem e tudok valami lányt akivel dumálhatna? (tegnap 2-en csinálták ezt)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idősek ezek a fiúk? és te?
2013. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 14 az egyik 17 a másik 21 de szeretem őket barátilag nagyon de mást nem szeretnék tőlük
2013. ápr. 14. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél tőlük mást, nem mindegy kivel fekszenek le? Egyik sem a párod, ergo nem kérhetsz számon semmit. Ők havernak tekintenek, és szívesen mesélik az "élményeik". A Szeretlek szó itt valószínűleg csak barátilag értendő.
2013. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én örülök neki csak nem értem vagy mert féltékennyé akar tenni ezzel már nem tudom :/ meg részegen feküdt le azzal a lánnyal és azt mondta hogy nem tette volna meg jozanon de velem igen és azt mondta h utána azt mondaná meg 1x és a szeretlek szó benne lenne...
2013. ápr. 14. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak hülyítenek téged...

(első voltam)

2013. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veled szívesen lefeküdne.. te egy 14 éves kislány vagy, az ilyen pasi sem százas teljesen.. keress veled egykorú fiút, őket meg felejtsd el. Azt hittem, haverok vagytok, vagy ilyesmi, de ilyen beszólások után én a helyedben inkább kerülném..
2013. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De aranyos meg minden régóta ismerem olyan mintha bátyám lenne de nem tudom :/
2013. ápr. 14. 23:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az hogy egy csomó fiú szíveket írogat meg minden így Szeretlek"


Azért mert a sok naív buta liba beveszi ezeket a hazugságokat

2013. ápr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!