Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam, és...

Van egy osztálytársam, és nagyon összekavart. Nem tudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
amúgy bunkón viselkedik de vannak olyan esetek amire nem tudok hogy reagálni pl. tesin mellettem fiú ül ő meg odajött közénk és véletlenül megrúgta a lábam mondtam neki héééj ő meg nyúl oda a lábamhoz azt mondja jajjj bocsánaat sajnálom és egy másik retardált osztálytárs kérdi töle h mentél a csajodhoz? mondja igen... és fél percre rá rárakta a mellettem ülő fiunak a vállára a kezét, vagy pl. ismát csak tesin pókfociztunk (másik csapatba volt ugyhogy sok érdekes helyzetbe kerültünk) na szóval nálam volt a labda, fogtam a lábammal, és mindenki rámjött (a saját csapattársaim is) ő mögöttem volt és megfogta a a kezem húzot és mondja közbe jajj szegéény ...xy... mindenki szétrugdossa a lábát. még ezen a nap olyan mélyen a szemembe nézett és nem értem! más lányokkal nem látom h igy csinálna :S
2014. febr. 7. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet tetszel neki és így akarja felhívni magára a figyelmed
2014. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kisvirág0724 válasza:
Lehet, hogy tetszel neki vagy csak szórakozni akar veled. Légy óvatos.
2014. febr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!