Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyton bántanak! Mit csináljak?

Zimzizim kérdése:

Folyton bántanak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kik?
2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lökd el őket és rugdosd meg.


Nincs egy bátyád?

2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sz..rj bele a müzlijükbe
2014. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

velem ilyen szerencsére csak egyszer volt eddig! ötödikben az egyik szintén lány osztálytársam folyton elvette a telómat meg lefogott, üldözött, stb. és csak 'poénból' csinálta, de egy idő után nagyon tudott zavarni. egyszer elhatároztam magam, és elfutottam előle de teljes erőmmel, és rájöttem, hogy nagyon lassan fut és valójában tökre gyenge, esélye se volt ellenem. és ott akkor így leesett neki hogy velem nem lehet már szórakoznia többé xd azóta ilyen nem fordult elő.

állj ki magadért, ha fizikailag bántanak, és akkor is, ha csak szavakkal. ne törődj velük és ha úgy érzed szükséges, oltsd be őket de durván! nem derül ki a kérdésedből túl sok!

14L

2014. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Állj ki magadért. Lehet, hogy elvernek, de ha vissza mersz ütni akkor le fognak szállni rólad.
2014. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért bántanak, mert irigyelnek!

Amúgy az emberek igen nagy része gonosz. Ha valakit kicsit gyengébbnek látnak, sokszor azokon akarják kiélni saját gyengeségüket, eredménytelenségüket.

Rosszindulattal mindenkiben lehet találni olyan okot, amiért piszkálni, bántani lehet. NE VEDD FEL A KESZTYŰT! Ha nem reagálsz, keresztül nézel a piszkálódón (esetleg csodálkozó, kétkedő arccal) abba fogja hagyni. Vagy szégyenből, vagy azért, mert eredménytelenül strapálja magát.

Ne feledd, belőled csak egy van a több milliárd ember között! Magadnak légy mindig Te a legfontosabb, mások véleményét pedig néha célszerű figyelmen kívül hagyni...

2014. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondok magamról valamit:9évse és negyedikes vagyok.
2014. márc. 6. 06:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor még piszkálni is fognak! :( én meg 6 éves vok! Járjál önvédelemre, boxold meg őket!
2014. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én karatéra vagy kungfura szeretnék járni.
2014. márc. 6. 18:02
 10/12 Domcy99 válasza:
menj el kick-boxolni. nekem segített. nem kell feltétlenül használni de az önbizalmadnak jót tesz
2014. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!