Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy alacson...

Miért van az, hogy egy alacsony, gyenge alkatú fiút folyton bántanak az emberek vagy próbálnak elnyomni, tényleg ezért lehetséges az is, hogy egy lány sem képes vonzódni egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkit annak tekintik, aminek ő tekinti önmagát.


Ha egy bocs-ha-élek típus, akkor a többiek se fogják a vállukra kapni. De ha értelmes, kedves, határozott, művelt, akkor tökmindegy hány cm magas.

2014. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gyakran az ártatlanokon és a legvégtelenebbeken csattan az ostor. Mert őket következmény nélkül lehet molesztálni. :(

És általában a céltáblák elé senki nem áll oda, hogy ő is céltábla legyen.

2014. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igazábol nem az alkattal van baj, mert ezek nekem kifejezetgen tetszenek. Hanem aki nyomin viselkedik, mert annak tartja magát, és hagyja hogy mások is annak tartsák, azt a lányok is annak fogják. Kiállás kérdése, és hogy te mit hiszel magadról.
2014. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy valaki szépnek tartsa magát. Az hiúság és beképzeltség.


Én a belső értékekre és az ezzel kapcsolatos önbizalomra gondolok. Leírtam: kedvesség, határozottság, korrektség...stb.

2014. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!