Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkálnak a suliban. Féltéken...

Piszkálnak a suliban. Féltékenyek rám?

Figyelt kérdés
Rövid sztori, de nem tudok megoldást. Egy olyan középiskolába járok immár 1 éve, ahol a diákok nagy része nem városi hanem vidéki. Én egy úgy mond, jobb anyagi hátterű családból származok, szeretek minőségi ruhákban járni (meg ez nekünk itthon természtes..) és úgy érzem emiatt részben féltékenyek lehetnek rám, és ezért szólogatnak be nekem, vagy egy másik példa, hogy én marlboro-t szívok nem töltöttet.. és még sorolhatnám. Szerintem ők úgy gondolják hogy én mindezekkel a dolgokkal kérkedek pedig egyáltalán nem így van. Pár barátom van az osztályból akikkel jóba vagyunk, de velük tanítás után nem vagyok.. A bántások mindennaposak. Lereagálom ugyan, de miután hazajövök még sokszor órákig a hatásuk alatt vagyok és szörnyű érzés! Kérem segítsen valaki. 16/F
2014. febr. 6. 17:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy másik dolog még a fentiekhez: Ma földrajz óra. Előttem 5 ember felelt le egyesre, mert NEM TUDTÁK A TÉRKÉPEN MEGMUTATNI HOL VAN AZ USA. Én kimentem és lefeleltem ötösre mert olyan egyszerűeket kaptam.. Na talán ezt se kellett volna mert ezt követő szünetben már kaptam az ívet hogyhogy lehet ez hogy én ötöst kapok ők meg egyest.. Ha értelmesen (nem bzdmeg te kocsogozve, esetleg anyázva) szólok hozzájuk az már meghaladja az értelmi színtjüket ami nekem színtén fájdalmas, mert nem ilyen környezetből jöttem.. Iskolaváltáson gondolkozok de nem tudom hogy máshol jobb lesz-e.
2014. febr. 6. 17:46
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Arc nem társul a "feltűnősködéshez"? Azt mondtad, lereagálod - de ki tudja, milyen bunkón.
2014. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ha foglalkozol velük,akkor lesüllyedsz a szintükre. Ezt ne tedd,örülj annak,hogy te jól tanulsz,koncentrálj továbbra is a tanulásra.
2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem szólok házzjuk. Aki bunkó velem az ne várja el hogy én rendes legyek vele..
2014. febr. 6. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a tekintélyes méretű arcodból ha visszavennél, nem bunkóznának veled. Tudod, amilyen az adjisten, olyan a fogadjisten.
2014. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy feltekenyek rad. Valoszinuleg "bantja" oket, hogy nem tudnak kihozni a sodrodbol. Vagyis, csak ugy tunik, ugye... De ez jo. Plusz meg jobb tanulo is vagy, jobb anyagi helyzettel rendelkezel. Termeszetes, hogy zavarja oket. A szovegedbol, stilusodbol latszik, hogy higgadt, kulturalt vagy.
2014. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltekenyek, hanem IRIGYEK. A feltekenyseg mas.


Azert cseszegetnek mert gazdagabb vagy naluk es jobbak a jegyeid. Ha nem vagy vegtelen turelmu es nem jopofizol veluk, vagy vered egyszer sz rra oket akkor valoszinuleg igy is fog maradni.

2014. febr. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csoda hogy még nem oltottak agyon a kérdésed miatt a vidékiek...nagyon érzékenyek ám erre...

Tipikus taplófalvi hozzáállás, ha nem igénytelenedsz le az ő szintjükre, akkor már megkapod minden nap.

Én ugyanezt a kérdést jó pár formában feltettem itt, de sérti az agyatlanok önérzetét...

Ahelyett, hogy kint kapálnának a kertben.

2014. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na. Én is 16 éves vagyok, csak én fordítva vagyok mint te. Én bevallom cigány vagyok, piszkálnak rendesen emiatt nem zavar engem csak már az bánt hogy szidják a fajtámat. Nos ne tegyél úgy mintha te fent hordanád az orcád, hanem próbálj velük kicsit beszélgetni hátha meglátják hogy te se vagy egy nagyarcú hülye. És inkább ne szólj nekik vissza hagyd őket békén az a legrosszabb számukra hogy nem reagálsz rá. Nem kell lereagálni semmit mert ha gúnyolódsz akkor az olaj a tűzre.
2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!