Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy bírjak ki velük még több...

Hogy bírjak ki velük még több mint 3 hónapot?

Figyelt kérdés
8-os vagyok és jövőre végre egyik osztálytársammal ,sőt iskolatársammal nem kell soha többet találkoznom ,mert jó messzire elmegyek. (a messzire=Győr). Az az egyetlen gondom az iskolával ,hogy a 99% intelligencia hiányos. Most nem viccelek ,nem túlzok. A tanárokat is beleérteném mert 3 értelmes tanáron kívül nincs több(és igen több tanár tanít mint 3).Az osztálytársaim+évfolyamtársaim kibírhatatlanok. Elég unszimpatikusan hangzik de egytől egyig utálom őket. Nem lehet velük rendesen beszélni és 14! évesen isznak alkoholt. Ez elég szomorú,lealacsonyító. Az a legfőbb gondom ,hogy nem tudom elfoglalni magam szünetekben. Olvasás,elektronikai dolgok kizárva ,mert nem tudok koncentrálni hisz mindenhol zaj. WC-ben is. Elektronikai dolgokat meg nem lehet használni. Szóval van valakinek VALAMI ÖTLETE?

2014. márc. 8. 11:31
 1/4 Kakaó39 ***** válasza:
100%
Rajzolj! Kitartás, hamar el fog telni az a 3 hónap! (am én is Győrbe járok) 15/L
2014. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a gondolat, hogy Te jobb vagy náluk és ki a szart érdekelnek az ostoba emberek.
2014. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Te meg egy cseszett nagy sznob vagy. Már megbocsáss, de nem létezik, hogy egy egész iskolában nem találtál olyan embert, aki normális. Az én évfolyamtársaim sem a kedvenceim, de vannak jófej emberek, akiket bírok. Pedig ez egy állítólag nagyon jó diákélettel rendelkező suli, a valóságban viszont szerintem elég nagyképű, maguknakvaló, sznob és stréber emberekkel vagyok körülvéve... mégis vannak barátaim a suliban, nem is kevés. Ha nem tudsz beilleszkedni, az a te hibád, ne akard ráfogni mindenki másra. Most akkor te jobb vagy, mint párszáz ember összesen? Szerintem ez a lenéző, önfényező, egoista magatartás a legundorítóbb emberi tulajdonság.

Az alkoholról meg annyit, hogy én sem értek egyet azzal, hogy jó, amit egyesek csinálnak, a minden pénteken árok szélén fekvés, a fél város összehányása, de igazán kipróbálhatnád. Egy kicsit legalább igyál, berúgni jó. Nem, tényleg nem kéne ezt csinálnunk egyi idősen, de neked problémáid vannak, ha nem használod ki a lehetőséget arra, hogy egy kicsit is szabályt szegj. Egyszerűen akkor nem vagy igazi kamasz, ha semmi vágyat nem érzel az ivásra. Vizsgáltasd ki magad, a beilleszkedéssel is gondjaid vannak, hiába fogsz elballagni, nem lesz ez máshogy Győrben sem.

2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye. Komolyan úgy gondolod, hogy rajtad kívül mindenki kretén? Talán nem a világgal van a baj, hanem veled.

Alapvetően antiszocnak tűnsz a leírás alapján. Ami nem baj, de ettől nem leszel jobb a többi emberél. Én is ittam 14 évesen alkoholt. Most 18 vagyok, látom azokat akik most kezdik a bulizást. Minden hétvégén részegen fetrengenek, ugyanazokat a hülyeségeket csinálják, amiket én 4 éve. Most már általában én vagyok a legjózanabb ember a bulikban, mert rég megtanultam hol a határ. És ezzel sokan vannak így. Szóval nem mindenkiből lesz kiégett roncs attól, hogy 14 évesen iszik.

Mehetsz bárhova, de Győrben is ilyenek az emberek. Meg mindenhol. Ha te senkit nem bírsz, akkor ott sem tudsz majd beilleszkedni.

Szerintem tanulj meg zajban olvasni. Vagy vegyél egy füldugót.

2014. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!