Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Egy átlagos lány vagyok, 6.-os. Az osztályban 24-en vagyunk 16 lány a többi fiú. Majdnem minden nap kigáncsol az egyik fiú osztálytársam ami persze nem szokott neki sikerulni mert mindig eszreveszem es akkor ráorditok hogy ez neki jó hogy ugymond " bánt ".

Már volt olyan is hogy irodalomon leultem a szunetben a padomba es olvastam. Erre odajött az eggyik fiú es elvette a tolltartómat. Felálltam es megprobáltam elvenni tőlle. Persze össze vissza dobálták egymásnak a fiúk. Ugyhogy hagytam gondoltam majd meg unják, de nem utána a táskámat dobálták de már kezdtem nagyon ideges lenni és még fokozták az idegessègemet hogy röhögtek rajtam meg egymáson amiert pld nem kapta el a táskàmat. Aztán meg felborították a padom meg a székemet...én meg nem bietam tovább lementem az udvarra. Visszaértem nekem kellett egyedul felpakolni az asztalt a széket. Senki sem segitett. Mindenki rohogott. Nemrég jövök haza a barátnőimmel meg a fiukkal akik nem hagynak soha béken...vagyis 8 mentunk haza. Elol mentem egyedul mert egyáltalan nem akartam veluk menni... Megszolalt az egyik lány hogy lefostam magam (volt a COMBOMON hátul egy barnás csokiszinű folt) erre elkezdtek rohogni és megfogta a kérkerom hátul az egyik lány (beteg az agyával van valami baj) és hangosan mondta a fiuknak hogy itt vann nézzétek. Èn ledoptam a táskám és arrébb futottam. Erre a ledobott táskámat kb husz meterre eldobta persze ezen hatalmasat röhogtek én meg inkàbb kerülőt tettem... De ők olyan lassan mendtek hogy pont találkoztunk... Megprobáltam ugy menni hogy ne vegyenek észre de hát ez nem sikerült es az egyik megszolat hogy lökjűk be az árokba es ez sikerult nekik beleestem gurultam egyet es kibicsaklott a bokám. Szakadtak a rohogestöl en meg sirtam a fájdalomtól. És sántikálva hazamentem. Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerürt.



2014. márc. 8. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek betegek, azonnal szólj a szüleidnek, ez csak rosszabb lesz. Nincs egy bátyád/unokatestvéred, aki rendelkezik pár jóbaráttal? Mert megmondom őszintén, elkél nekik pár pofon...
2014. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Érdekes téma... nem tudok segíteni mert nekünk is az osztályban egy "párocska" (2 idegbeteg srác) akik az egész osztályt terrorizálják. 12-en vagyunk az osztályban és minden nap mást-mást szemelnek ki, van, hogy 1 hónapig szívatnak aztán jön a következő pl. 1 hétig. Ezek fogyatékosok... hidd el 20 év mulva ők fognak a sikátorban üldögélve pénzért könyörögni a járókelőktől. Szólj szülőknek vagy menj a tanáriba, sőt akár rendőrség is lehet belőle mert tulajdon jog eltulajdonítása (táska lopkodás stb...) és testi bántalmazás (mert az árokba dobálnak meg ilyenek). Hidd el, ha valaki illetékes (igazgató, szülő, ügyvéd, valaki) lép ezellen akár komolyabb bajuk is lehet ebből.
2014. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy ezek lennének a helyes megoldások.

Köszönöm hogy elolvastátok és hogy legalább egy picit is segitettetek.

2014. márc. 8. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide?
2014. márc. 9. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél gázspray-t oszt fújd le őket. Önvédelem. Utána már röhöghetnek.
2014. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!