Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha így viselkedn...

Mit csináljak ha így viselkednek velem a szobatársaim a karrierem miatt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most kezdtem modellkedni , szoktak hívni fotózásokra. Budapesten járok gimibe és itt vagyok kollégista is. Ugye a modellkedéshez az is járul, hogy sokat szoktam edzeni, egészségesen eszem ( este 6 után semmit, előtte zöldséget) Ma nagyon összevesztem a szobatársaimmal akik állítólag a barátaim. Tanultunk és arra kértem az egyiket mikor büfögött, hogy picit kultúráltabban légyszi! Mire kiakadt és elkezdett velem üvöltözni, hogy elege van belőlem egy bek@pzelt h..p.. vagyok. Mire mondtam neki, hogy akkor sorolja fel a sérelmeit! Elkezdte mondani h elege van abból, hogy én így edzek meg úgy edzek, este nem eszek és, hogy én ezt mindig felhozom, mintha én különb lennék. Tudni kell, hogy akkor hozom fel ha megkínálnak sütivel és annyit mondok, hogy nekem ilyenkor már nem lehet , vagy múltkor egy másik barátnőm jött és kérdezgetett,, másik problémája, hogy egyszer egy csajnak aki elvette a barátomat , kibeszéltem a pólóját, hogy milyen ronda.. Ja és most, hogy én is ugyanúgy büfögök és ő mégsem szól. (Ő kb 2 percenként nyomja és néha elég idegesítő..) Mondtam neki h ha zavarja, akkor szóljon, de ugyanúgy kiabált velem, teljesen bekattant és azt hajtogatta h én milyen beképzelt lettem. Nem értem a dolgot mivel alig találkozunk mert 2 naponta a barátomnál alszom, d.u edzeni vagyok aztán tanulok utána alszom. Nem tudom mit csináljak. Inkább nem mondtam neki semmit se, mert nem láttam értelmét. A barátom szerint féltékeny mert ők eléggé husisak, de soha nem sértem meg őket , nem azzal foglalkozom . Én mindig mindenemből adok nekik, legyen az kaja, vagy a papucsomat, bögrémet is ők használják. Bármim van mindig megosztom velük és ez kezd egyre furább lenni. Azóta nem szóltunk egymáshoz, most nagy a csend a szobában, halkan sírtam egy sort mert nagyon rosszul esett. :'( Lehet tényleg velem van a probléma ? Kb szeptember óta történt ez a sok "megbántás".a családi helyzetem is szörnyű mostanában, anyagiasak sem vagyunk. :(
2014. jan. 13. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

:(

Nagyon sajnlálom. Szerintem (sőt biztosan) féltékenyek rád. Egyszerüen nem tudnak mibe belekötni, biztosan szép lehetsz, és ezért hozzák fel azt, hogy bajuk van azzal, ha nem eszel 6 után...


Nem értem, mit nem lehet ezen elfogadni. Neked meg van az életed, lehet, hogy nekik nagyon unalmas...

2014. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenyek, egyértelmű. Te pedig buta vagy, ez is egyértelmű.
2014. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szobát kellene váltanod...
2014. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!