Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez gimiben változni fog?

Ez gimiben változni fog?

Figyelt kérdés
Most általánosban vagyok 7.osztályos győrben azért irok várost, hogy hátha valaki magára ismer. Szóval itt az megy, hogy mindenki piszkál mindenkit megy az irigység,piszkálódás mások kibeszélése stb... Szerintek ez gimiben meg fog változni?
2014. márc. 10. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
igen
2014. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahogy telik az idő, valamennyire komolyodnak és normálisodnak az emberek. De hülyék és rosszindulatúak mindig lesznek.
2014. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz az eddgigi válaszokat de még nagyon-nagyon szűkség van rá mert a három válasz ellentmond egymással.
2014. márc. 10. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

attól függ, hogy milyen közösségbe kerülsz, meg suliba

Ezt egyszerűen nem lehet kijelenteni.

PL. egy egyházi gimiben ez nem megy, a piszkálódás, de a kibeszélés igen, de mondjuk egy állami suliban már nyíltan rá lehet szállni az emberekre

2014. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az a helyzet, hogy inkább az számít, hogy, milyen az osztály összetétele. Lehet, hogy normálisabb kölyköket fogsz majd ki de sajna a gimibe is tizenéves kamaszok járnak, akik nem sokkal érettebbek még abban a korban.

De azért 1-2 év számít.


Én az általános után még sz*rabb osztályba kerültem a barátnőm meg sokkal jobb társaságba került az iskola váltással.


Szerintem ne agyalj ezen még mert lehet, hogy mégis jól fogsz járni.

Inkább azon filózz, hogy ne foglalkozz az ilyenekkel kerüld ki és ne is állj szóba ne vegyél részt az ilyen kibeszélésekben és piszkálódásokban.

Viszont ha van némi humor érzéked és öniróniád akkor talán meg tudod kedveltetni magad másokkal.

Ez is fontos, hogy te is alakulj egy kicsit.

2014. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen, ne adj Isten még rosszabb is lehet.
2014. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Gyere a Krúdyba, és akkor nem.
2014. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg Győrbe járok egy szakközépbe,és itt még durvább lett a helyzet.Én falun jártam általánosba(és nem egy nyomi faluba..)
2014. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem, *ha a Krúdyba jössz, akkor igen! :D
2014. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!