Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ez a menő a tiniknél?

Miért ez a menő a tiniknél?

Figyelt kérdés

Én is 14 éves vagyok de soha nem fordult meg a fejemben, hogy cigizzek. Az ismerőseim 90%-a 13 évesen cikiznek, annyit isznak hogy telehánynak mindent és sokan már nem szűzek. Állítólag nagyon nem szeretnek cigizni csak azért csinálják mert menő, és nem is tanulnak. Sokan meg is buknak meg 3-assal zárják őket le évvégén.

Én nem vagyok sem prűd sem primitív. Mindenből 5,0 ra zártak le félév kor , mindenki imád sokat nevetek, csinin öltözködök es sok barátom van de nem értem, hogy más miért gondolja hogy cigivel lehet csak menő? Én is ittam már alkoholt de nem hányásig ész nélkül! Ugy gondolom hogy ez még nem gáz. Jól megneveltek és mások szüleit is ismerem es tok normálisak a gyerekeik megis ilyen hülyék. Velem van a baj?hogy így gondolom



2014. márc. 13. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Az az igazság hogy veled minden rendben van.

Maradj ilyen egész életedben.:)

2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 13. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pesti vagy? Vagy nagyvárosi? csak mert ott szokott ilyen lenni.


Én mindig sokkot kapok az ilyenektől, ha olvasom. 15 éves vagyok, de az osztályomban 2 lány (0 22-ből) kivételével mindenki szűz (a fiúkat nem tudom), ráadásul ők is komoly kapcsolatban veszítették el, összesen egy fiú cigizik (32-en vagyunk), és inni néha talán isznak páran, de nem nagyon tudok róla, akivel jóban vagyok, (ami az osztály 4 ötöde), azok nem szokták magukat leinni.


Költözz el...

Na jó, nem komolyan mondom, de erre ez lenne a megoldás. "Vidéken" nem így megy (pedig ez se egy kis falu).

2014. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez Egerben van:( talán ez még durvább mint máshol...itt mindenki cigizik, fiúk füveznek...na jó azért vannak értelmes emberek de a felső 10000 ugye mert a menők annak tartják magukat ők nagyon ilyenek....szóval van vagy 10-20 normális barátom és mi sem vagyunk nyomik ne ilyen stréber barátnélküliekre gondoljatok...mi is menőnek számítunk és mégis normálisak vagyunk nem tudom a többiek miért ilyenek
2014. márc. 13. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Én vidékre jártam suliba és ott is ugyanez ment.. :)
2014. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Borzasztó nem?
2014. márc. 13. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hadd bulizzanak,kiélik magukat még felnőttkor előtt,de amúgy ez világszerte így megy már egy ideje

amúgy ez téged miért zavar?

2014. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez azért furcsa. Csak 3 évvel vagyok idősebb, de általánosban nálunk ilyesmi nem ment. 1 lányt ismertem csak, aki nem volt szűz, ha valaki cigizett, az max alkalomszerűen, inni pedig 3 ivott. Mondjuk aztán 8.-ban 14 évesen már én is elkezdtem ezeket művelni (talán havi 1 alkalommal), de előtte eszembe sem jutott, mint ahogy a többségnek szintúgy. A tanuláshoz is egész jól viszonyultak az osztály, és évfolyamtársaim.


Amúgy rendben vagy, bár kicsit egoistának tűnsz. "mindenki imád" :DDDDD

2014. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as úgy értettem a barátaim:) és ez azért zavar mert aki nem csinálja azt lenézik:(
2014. márc. 13. 21:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Az rendben van,hogy te gondolod ezt a dolgot normálisan,de az orrodat légy oly kedves,és hordd lejjebb!
2014. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!