Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mikor hagyják...

Szerintetek mikor hagyják abba? (osztálytárs-probléma)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy pár osztálytársam gyakran néz,bámul,és emellett kritizál.Szóval,tök mindegy mi van rajtam,néznek meg kritizálnak,előszeretettel néznek hátulról is.Volt hogy az egyikőjük direkt hátrament a másikhoz,vagy hogy kicsit lasabban ment mint én,meg ilyenek.Meg hallottam már hogy beszéltek a kinézetemről is ,meg ilyenek.


A másik meg,hogy előfordult hogy mondogatták egymás után egy óra után hogy x dolgot nem tudtam megcsinálni,hogy lehetek ilyen.Szóval gondolom kritizálnak is úgy általában.

Ezt persze a hátam mögött,nem a szemembe.

Hallottam már hogy kritiáltak tanárokat is,meg biztos másokat is.

Tanácsolták már hogy nem törődjek vele,de az nem segítene,mert nem a bosszantásomra csinálják,hanem egymás szórakoztatására.


2014. márc. 14. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Négy hét múlva.
2014. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
huh, te beteg vagy :D
2014. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem elég hogy ők is ilyenek,még ti se segítetek? :(

Másodiknak: ugyan miből gondolod ezt?

2014. márc. 14. 20:36
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Miből? abból amit leírtál, totál paranoiás vagy :D
2014. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted ez nem fordult már elő akármelyikőnkkel? És mi történt? Belehaltunk? Nem. Akkor valószínűleg te sem fogsz.
2014. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo viszonyba vagy az osztályfönökkel meséld el neki és kérd meg beszéljen velük,hogy mi a bajuk veled,vagy a szüleidet hogy beszéljenek az ö szüleikkel.Az ilyennel nem lehet nem törödni.
2014. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De nem csak beképzelem,biztos hogy ezt csinálják!


Negyediknek: elhiszem hogy sokakkal csinálják ezt,de másokat is zavar,nem is kicsit.Engem is ugyanúgy zavar.Szerintem természetes.Egy ideig nem annyira foglalkoztam vele,de már igen.

Miért baj az,ha szeretném hogy abbahagyják?

2014. márc. 14. 20:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 5.válaszadónak is a választ :) Végre valaki megértette hogy ez igenis idegesítő,és tanácsot is adott.Legszívesebben 3 zöld kezet adnék,ha lehetne.Szóval köszönöm :) Még várok tanácsokat,ha vannak itt más rendes emberek is.
2014. márc. 14. 20:49
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Akkor meg ne legyél töketlen verd meg őket és rakd helyre a dolgokat, bár ebből a rinyálásból ítélve jánybúl vagy...akkor oszd le őket a picsbe :D
2014. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha nem előttem csinálják, de ha a közelembe feltűnően, akkor beverném mindnek a pofáját, aztán kritizálhatnak.
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!