Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Ha ezzel a...

Mit csináljak? Ha ezzel a beképzelt, undorító lánnyal egy osztályba leszek megölöm magam! (többi lent)

Figyelt kérdés

Mellesleg bocsi, ha rossz kategóriába írtam.

Az a problémám, hogy van egy lány akivel még nem vagyunk osztálytársak, de valószínű, hogy ha középiskolába ugyanarra a szakra vesznek fel minket, akkor osztálytársak leszünk! Undorodom tőle, az ilyen embereket, nem tudom kibírni idegekkel. Rámászott többször is a barátomra, pedig tudta, hogy van barátnője. Elhiszi magáról, hogy ő a legszebb a világon, van elég rendesen önbizalma (de nem is ezzel an a baj, mert jó ha az embernek van, de azért mértékkel legyen már)

Engem utál, ki fog csinálni jövőre. A másik baj, hogy én nagyon kicsinek érzem mellette magam. Nagy önbizalomhiányban szenvedek, folyamatosan arra gondolok, hogy ő tényleg sokkal jobb mindenben stb. Sírva alszok el ezek miatt minden este. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen???? Szükségem van a segítségetekre!



2014. márc. 16. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ő

pozitív gondolkodás?

2014. máj. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ki fog csinálni? Ne hagyd magad! Hidd el, az ilyeneknek nem csak egy emberrel van konfliktusuk, hanem mindenkivel maguk körül. Te csak éld nyugodtan a saját életed, és ha beléd kötne, ne hagyd magad! Ha másba beleköt, állj ki a másik mellett. Ha az új osztálytársakkal összefogtok, ő fogja menekülőre fogni! Egyébként sem biztos még, hogy egyáltalán osztálytársak lesztek. Magadat meg ne hasonlíthasd másokhoz!
2016. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs: ne hasonlítgasd!
2016. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!