Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Annyira zavaró mit tegyek?...

Annyira zavaró mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én vagyok a legfiatalabb az osztályunkban és ez nagyon zavar.. és nem az hogy napokkal hanem ilyen 2 hónapokkal meg ilyenek..Tudom hogy ez csak egy dátum de annyira rossz például múltkor el akartunk menni az osztállyal mozizni és miattam nem engedtek be minket :(.. én mondtam nekik hogy nem menjenek nélkülem de ők még tök jó fejek voltak hozzám és olyan bűntudatom volt.. :/

2014. ápr. 1. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt a mai nap királynője.. mégis milyen választ vársz? Ha zavar hogy te vagy a legfiatalabb, akkor építs egy időgépet és szüless meg két hónappal korábban :DD
2014. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó oké értem hogy hülye a kérdés és igazából nincs rá jó válasz de tényleg nagyon rossz hogy miattam nem mehetünk be helyekre és ők meg nélkülem nem mennek..és állandóan emiatt van bűntudatom..
2014. ápr. 1. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
júniusban töltöm a 13-at de van olyan osztálytársam aki júniusban már a 14-et tölti..
2014. ápr. 1. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan emiatt drámázol?Az én osztályomban van aki nem 97-es hanem 98-as még sem drámázik.
2014. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem hogy nincs értelme drámázni de nálunk vannak 99-esek is és szinte én vagyok az egyetlen 2001-es.. mindenki lenéz emiatt és állandóan azon röhögnek a fiúk is hogy hogy lehetek 7.-es...
2014. ápr. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!