Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok, nem hiteltelen...

Mit gondoltok, nem hiteltelen az, ha egy testnevelőtanár kövér?

Figyelt kérdés
Nem vezet ez a diákok részéről motiválatlansághoz?

2014. ápr. 5. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

De, pontosan ezt gondolom, hogy hiteltelen.

Általánosban volt egy férfi tesitanárom, mindig öltönyben volt, mert igazgatóhelyettes is volt. Fura volt, hogy ingben-zakóban tartja a tesiórát, míg a többi tanár melegítőben.

Egyébként egy 40-50 év közötti pasi volt, teljesen átlagos testalkattal.

Utáltunk kötelet mászni, legtöbbünknek nem is nagyon ment, egyszer felidegesítette magát, levette a zakóját, és úgy, öltönynadrágban + vasalt ingben felmászott a kötél legtetejére csak 2 kézzel, terpeszben lévő lábakkal, amihez azért kell erő.

na onnantól volt ő nekünk hiteles.

De aki nem követi azt, amit tanít, azt hogyan vehetné komolyan az ember?

2014. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Vezethet. De vegyük hozzá, hogyha valami komoly betegség miatt kövér, pl. Cushing-szindróma, és erről beszél, elmondja, hogy mi a hézag. Az számomra nem hiteltelen, egyébként viszont alapfelállásban az. 18/L
2014. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.


Tudod, a suszter cipője lyukas:)


Attól még lehet nagyon jó szakember.

2014. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy hihetetlen, de furcsa, és ellentmondásos, főleg amikor erőteljes mozgásra buzdít ő.
2014. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyébként, még az előző vagyok, akár jól is elsülhet, mert a duci tanulók látják, hogy kövéren is lehet szeretni a sportot. És ahhoz valamit azért tennie kellett, hogy tesi tanár lehessen. Attól még taníthat jól, hogy kövér, és soha nem tudhatod, milyen egészségügyi problémái vannak.


Tanár. Nem? Akkor meg csináld, amit mond, neked akkor is jót tesz, ha lefutod azt a nyamvadt 2000 méter, ha tanár dagi.

2014. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha beteg, akkor nyilván más.


DE: nem jó az a diáknak, ha olyasvalaki buzdítja valamire, amit az a valaki nem tesz meg.

Nem szeretem ezt a "suszter cipője a lyukas" hasonlatot. bár valóban sok esetben így van az életben, de ha már hasonlat: az ilyen tesitanár "bort iszik és vizet pédikál".

ezt senki sem szereti.

ha a testmozgásra buzdít, akkor csinálja!

nekem nem jó szakember az a fodrász, akinek nincs rendben a haja. nem megyek vissza egy olyan manikűröshöz, akinek csúnya a körme. és még lehetne sorolni.

2014. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy demotiválná ez a gyerekeket. A legtöbb testnevelés tanár úgyse csinál semmit egész órán. Egy tesitanárom nem volt még, aki 1-2 fekvőn kívül bemutatott volna valamit.
2014. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az én tanárom elég duci, de nagyon jó tanár, szeretjük, csak felvetődött bennem ez a kérdés.
2014. ápr. 5. 22:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan testnevelőtanárom, aki alatt összetört a szék... Hát, igen, nem volt hiteles. Az sem, ahogy a széken (ami akkor még nem volt törött) ülve üvöltözött velünk minden órán, hogy mit csinálunk rosszul. Egy későbbi tanárom is csak ücsörgött szabadidőruhában, valahogy nem tűnt követendőnek ő sem.
2014. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gyémántlány ***** válasza:
A magyarországi testnevelés oktatással hatalmas bajok vannak, az, hogy a tanár kövér nem az utolsó, és nem is a leglényegesebb probléma. És szerintem egyáltalán nem hihetetlen. Én legalábbis könnyedén elhittem.
2014. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!