Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom hogy mit higgyek...

Nem tudom hogy mit higgyek szeret-e (? ) SOS

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulimban aki egyben a szomszédom. Elvileg "utáljuk" egymást (én halálosan szerelmes vagyok belé) mert ezt várják el tőlünk a többiek. Gondolom furán hangzik de ez van. Ő is igyekszik kerülni engem mert ha nem ez lenne akkor engem halárla sértenének. Ezt egyszer meg is mondtam neki úgy látszik vette a lapot. Eddig azt hittem hogy utál de kiderült hogy nyáron valamelyik barátjának azt mondta hogy nagyon tetszem neki. Ezt többen is hallatták a közelben de csak most jutott a fülembe. Szerintem tudja hogy én szeretem őt.

A KÉRDÉS TEHÁT SZERINTETEK MI VAN?SZERET? (amúgy egyel felettem jár most volt 14) (és légyszi ne mondjátok hogy túl fiatal vagyok)


2014. ápr. 7. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk kéne tudni hogy szeret-e?:D

Menj fel hozzá és kérdezd meg :)

Így a legegyszerűbb főleg hog mi nem is ismerjük honnan tudnánk? :D

2014. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jujjjjjjjjjjjjjjj dejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (M)
2014. ápr. 27. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az? :D Jártok? :)


első vagyok

2014. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!