Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek biztos benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek biztos benne, hogy a csajom nem csal meg? Mostanaban nagyon furcsa, de o tagadja, hogy megcsalt, es azt mondja, hogy tenyleg csak engem szeret! Higgyek neki?

Figyelt kérdés
en 14 vagyok,fiu,o pedig 13,lany.nagyon jol is nez ki,ezert sok fiunak tetszik,ezert is feltetelezem, hogy megcsal!de o azt mondja,hogy engem szeret,orokke engem is fog szeretni,es neki mas nem kell,mert nalam rendesebb fiu nincs! segitsetek,nem tudom mi van...
2009. márc. 15. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne izgulj, ha megakar csalni, akkor ugy is megcsal h kérdezed, és ugy is ha nem. az egy dolog h sok fiunak tetszik, de ez nem ok arra h meg is csaljon. habar nagyon fiatalok vagytok még, inkabb szorakozzatok es ne azon agyalj h megcsal-e vagy nem.
2009. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam meg,hogy valóban igazat mond?
2009. márc. 15. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Picit beszélhetnél több tisztelettel a barátnődről!
2009. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.Ne félj,ha nem szeretne,nem lenne veled!:)


18/L De tényleg felejtsd el a csajom kifejezést!

2009. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezz meg valakit hogy nem látták e másik fiúval.

De ne egy barátnőjét mert az ha tudja is úgy is falazni fog neki.A legjobb az szerintem ha egy olyat kérdezel meg akiről tudod hogy a haragosa.

2009. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Onnan h bizol benne. ha allandoan ezzel szekalod, akkor előbb-utobb megteszi. ne ezzel foglalkozz, legyetek inkabb boldogok. nagyon sok energiat elvesz.
2009. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de én nagyon szeretem!!soha mást nem szerettem ennyire,nekem csak Ő kell,es azért érdekel!en is sok mas lanynak tetszek,de nekem csak Ő kell!!!!
2009. márc. 15. 15:46
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor barátnőm,boccs..
2009. márc. 15. 15:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor töltsetek egyutt sok időt, bulizzatok, romantikazzatok, meg ilyenek.
2009. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít megcsalásnak a te korodban ... mivel még nem fekszik le fűvel fával ezért ez kizárva , csókolózás az msá téma de mé mindig ki lehet zárni. Ez az egyik a másik emg azt uyge te se gondoltad komoylan h "engem szeret,orokke engem is fog szeretni,es neki mas nem kell,mert nalam rendesebb fiu nincs" elég fiatalok vagytok még ahhoz hogy ezt belássátok( bár meg kell hagyni vannak kivételek) .
2009. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!