Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj, ha nem akarok...

Miért baj, ha nem akarok menni szerenádra?

Figyelt kérdés

Megmondtam osztályfőnöknek, hogy nem szeretnék menni szerenádra, de ő nem is regálta túl, mondta, hogy oké.De ma persze megtudta két osztálytársam és rögtön nekem támadtak hogy hát mi az hogy én nem jövök, én meg mondtam nekik hogy azért, mert szerintem egy nagy képmutatás az egész. Erre kiakadtak, de mondtam nekik, hogy fogadják el, ez a véleményem, ez van. Engem kiakaszt, hogy egész 4 év alatt nem volt egy rendes szavuk néhány tanárhoz és most hozzájuk mennek nyalizni, meg énekelgetni...bepiálva. Ez nekem felesleges időpocsékolás, pénzveszteség, jópofizgatás.

Remélem nem én vagyok az egyetlen lúzer, aki nem megy el erre...


2014. ápr. 11. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A közös ivászat miatt mennek, nem a nyalizásért.
2014. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerenád amolyan hagyomány a középsulikban.

Ez nem nyalizás.


Mi csak az osztályfőnöknél meg a osztályfőnök helyettesnél voltunk. Nagyon jó volt! Osztályfőnököt kevésbé bírtuk,mert nem igazán tartotta össze az osztályt,mindig mindent az ucsó pillanatban tudtunk meg.Ofő helyettes többet tett értünk.


De vártak minket üdítővel,piával,kajával.

Nagyon jó idő volt mind két napon amikor mentünk hozzájuk.Estig maradtunk mind2 tanárnál.


Szerintem ezek tök jól telnek,én megismételném:D

2014. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Elvileg a szerenád arról szól, hogy elköszönsz a tanáraidtól és megköszönöd 4 évet vagy amennyit tanítottak. Az osztályfőnök nem szólhat bele, hogy Te köszönetet akarsz-e mondani vagy sem. Az osztálytársaid azonban figyelmeztettek, hogy így illik.

A tanár is ember, jól esik neki ha elismerik a munkáját. Ezzel Te elismered a munkáját. Persze ha továbbra is úgy gondolod, hogy szerinted felesleges, szíved joga nem részt venni benne.

Majd egyszer felnősz és megérted, hogy ezek a gesztusok miért fontosak.

2014. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ez a megfelelő módja a köszönetnyilvánításnak. Számomra inkább az, hogy tanulok az érettségire és jó eredményekkel végzek, ezáltal elismerem a munkájukat és így mondok köszönetet. Amúgy én se megyek szerenádra..
2014. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Pont azért vagy luzer, mert nem mész.

De mindegy is, látszik rajtad meg az előttem szólón is, h megkeseredett, nulla emberek vagytok.

2014. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húha, most aztán nagyon beoltottál.. Szerintem az én dolgom, hogy mit csinálok és mit nem. Ha ez tesz engem nullává, akkor még a nullánál is kevesebb vagyok. Nevetséges vagy.
2014. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!