Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak? Nem...

Most mit csináljak? Nem akarok elmenni, mert akkor ők győznének, de valahol szerintem ez lenne a megoldás.

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést is én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..

Mielőtt válaszolnátok olvassátok el az előző kérdésemet!


Nos,az a helyzet,hogy már Szandra is átállt a "plázacicák" oldalára.Mert tesin kosaraztunk,és Szandra belevert a szemembe.És kb. pár másodpercig csak foltokat láttam,meg voltam ijedve,meg ki voltam akadva.Először azt hittem a labda talált el,de amikor bementem az öltözőbe,akkor láttam,hogy Szandra összevissza bőg meg kiabál Noémivel.Mert mint kiderült utóbbi beszólt Szandrának,hogy ezt nem kellett volna...És ebben az egészben az a durva,hogy én akkor ott se voltam az öltözőbe Szandra mégis rám van kiakadva....És susogtak,hogy "űzzenek el engem Noémit a suliból".És ezentúl tuti,hogy én leszek majd gonosz,a lúzer,meg a szívtelen szemétláda,holott bakker azt sem tudom mit szólt be egymásnak Noémi meg Szandra..És komolyan ebből nekem már rohadtul,de rohadtul elegem van,hogy ebben az osztályban mindig kipécéznek valakit és azt bántják.Holott ENGEM ütöttek be kosáron,és ÉN VAGYOK AZ ÁLDOZAT.Komolyan,úgy érzem,hogy nekem el kéne mennem ebből a suliból,de akkor meg röhögnének,hogy sikerült a tervük,hogy "elűzzenek" engem.És nem bírom,nem bírom,egyszerűen nekem már sok,hogy ezek a kis r*bancok terrorizálják az életem,azzal,hogy a barátimat egész egyszerűen átállítják az ő oldalukra.

Mit tegyek?


2014. febr. 28. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a kockázata, hogy majd kárörvendően röhögnek egy jót, de döntened kell, hogy melyiket érdemesebb elviselni: röhögnek, de talán találsz egy normálisabb osztályt, vagy itt maradsz, és ugyanúgy terrorizálnak tovább. Ha maradsz, akkor viszont ne hagyd, hogy kikészítsenek, barátkozz más osztályokból emberekkel, azzal az egy-két lánnyal, aki "normális". Szandra nekem elég kétszínűnek tűnik, vagy inkább Gyengének, mert nem tudja elviselni, hogy ellenségesek vele (és ez valahol érthető, de elég mocsok dolog otthagyni a barátait a sz*rban). Nem tudom, hányadikos vagy, de elég gyerekesnek tűnnek az osztálytársaid - ezt a "röhögjünk másokon, hogy kompenzáljuk a kisebbségi komplexusunkat" dolgot remélhetőleg kinövik, és még a barátságok is rengeteget változhatnak az osztályban. De ha már az ofőd is ellened van és a "barátaid" is, érdemes elgondolkodni azon, hogy inkább iskolát kellene változtatnod. Személyes tapasztalatból tanácsolom...

Egyébként nem hibáztatlak, de azért az is számít, hogy Te hogyan viselkedsz: az, hogy sokat olvasol, nem baj, de hogy elutasítasz mindenféle társas programot a szünetben, és alapból leh*lyézed azokat, akik kocsit bolondosabbak, az végül is okkal válthat ki másokból ellenszenvet, mert te is elzárkózol előlük (persze ez nem jogosít fel arra, hogy terrorizáljanak).

Én is mentem keresztül hasonlón, ha érdekel, megírom privátban.

2014. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!