Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kezelnek engem úgy mint...

Miért kezelnek engem úgy mint egy nyomit?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és úgy kezelnek engem mint egy nyomit az évfolyamtársaim. Miért kezelnek úgy? Attól hogy még csendesebb fajta vagyok miért lennék nyomi? Miért néznek le ennyire engem? Talán azért mert én nem r**ancoskodok és nem k**váskodok? Attól félek hogy majd a következő iskolába is ugyan ez lesz. 14/L

2014. ápr. 14. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csendes vagy,arra gondolnak nincsenek barátaid,kb olyannak gondolnak(tapasztalat)hogy abból áll az életed hogy otthon ülsz,tanulsz és soha nem tudod elengedni magad.Nem akarlak elkeseríteni,de én is csendes vagyok,már középiskolás,talán nem olyan durva,de nem igazán jobb mint az általános volt.Tehát igen,van esély rá hogy nem lesz jobb.
2014. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már ennyi alapján is megszerettelek, ne rájuk bízd a hangulatodat szerintem.
2014. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szüleim szerint csak irigyek rám.
2014. ápr. 14. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem irigykednek,hanem lenéznek.A szülők ezt csak vigasztalásból mondják,de azért hiteles ez a mondat a szüleidtől,mert védeni akarnak.

Valójában tényleg nyominak tartanak.

Amúgy engem is annak tartottak,és középiskolába is folytatódott.

De van egy tippem,nehéz lesz megcsinálnod:

TÖRJ KI!

Öltözködj jól,mutasd meg,hogy ki is vagy!


Ha egy jó középiskolába mész,akkor oda csak annyi kell,hogy jól megnevettess egypár embert,meg annyi talán még,hogy igényes legyél,és látszódjon rajtad,hogy van önbizalmad,még ha igazából nincs is.


Nem azt mondom,hogy játszd meg magad,csak azt,hogy merj az lenni,akivé válni akarsz.Én nem mertem..de ha látnád hova jutottam!:(

És elszálltak az éveim.Többet már nem leszek gyerek,és senki se adja vissza azt az időszakot,és NEM lehet visszacsinálni!

Most élj,amíg megteheted!!

Sosem értettem,hogy miért mondták ezt nekem is régebben a nálam idősebbek,de mára már megértettem.Nem éltem eleget..

..de ki tudja,egyszer talán még boldog lehetek.

18/L

2014. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ :) Az a helyzet hogy az osztályba a barátnőm is ilyen csendes mint én. De amikor ketté van osztva az osztály nem vagyok vele egy csapatba akkor teljesen más vagyok. Olyankor tiszta hülye vagyok és nem vagyok csendes.
2014. ápr. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!