Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 éves férfi vagyok, és a...

Császár Tamás kérdése:

21 éves férfi vagyok, és a szüleim még mindig gyerekként kezelnek, és nem értem hogy miért?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tervezzük az összeköltözést, már 16 éves korom óta ismerem, vagyis 5 éve vagyunk együtt, ö idősebb nálam pár évvel, de most nem ez e lényeg, konkrétan nem Magyarországon él, éltünk már együtt, 3 évet, most jöttem vissza magyar országra, megélhetésileg ott nem sikerült összehozni, azért itt szeretnénk, már szereztem munkahelyet is, ami stabilnak tűnik, de sajnos még a szüleimmel élek, ö ott kint pakolja a cuccokat, ott lévő házát készüljük eladni, abból a pénzből vennénk itt egy házikót, nos ő felmondott a munkahelyén, és egyenlőre én tartom el őt, szüleimnek, itt elsősorban anyámnak, az fáj hogy én oda küldöm a fizetésem nagy részét, sorozatosan SMS-sekkel zaklatja őt, amit a barátnőmnek borzasztó fáj, hogy ennyire már már úgy tűnik utálják...velem is sorozatosan veszekednek, valami gondot, bajt mindig találnak, néha már tényleg nevetséges...tudom az elköltözés segíthet ezen a problémán a legtöbbet, csak épp elég jelen pillanatban a bajunk, még ők is ba*ogatnak...mit tegyek? tűrjem el, úgyse sokáig bírják már ezt csinálni? vagy lépjek valamit velük?

Megbeszélni nem lehet velük semmit...


2014. ápr. 1. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig csak amegbeszélés segít..

üljetek le normálisan és amit ide leírtál azt nekik mondd el..rendesen. Kérd meg őket hogy támogassanak, hogy szereted őket de szükséged van a támogatásukra, ha más nem szellemileg.

2014. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tűrni amíg gyűjtötök a lakásra, kamuzni hogy mire megy el a pénz aztán lépni.
2014. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb szülő mindent jobban tud, a gyerek meg ne okoskodjon. Vagy csak próbálnak segíteni, hogy ne legyen több bajotok, vagy nem bírják ki, hogy ne szövegeljenek bele valamibe feleslegesen. Ezt csak Te tudhatod, melyik az aktuális variáció.
2014. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés, hogy a szüleidnek is adsz rendesen a rezsibe, vagy most csak az ö költésükön élsz és közben a pénzedet a barátnödnek küldöd?

Mert ha ök fizetnek mindent neked, akkor érthetö a hozzáállásuk.

2014. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szüleid most jelentősebben támogatnak (pl. náluk szinte ingyen laksz) , akkor ne csodálkozz azon, hogy kicsit beledumálnak a dolgaidban. Nálunk is az a helyzet, hogy amikor kicsit függetlenebbül is boldogoltunk, akkor kevésbé osztották a tanácsokat (szüleim, anyós és após), most hogy elfogadtunk mindkét oldalról házhoz újra tőlük pármilliót (pár éve lakáshoz is adtak), természetesnek vesszük, hogy kicsit jobban beledumálnak az életünkbe, de szerencsére normálisak.
2014. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!