Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy ilyenek az osztálytársaim? Többi lent

Figyelt kérdés
Kevés az osztálylétszám, mi lányok pl. 4-en vagyunk. A z egyik sokkal idősebb mint én mert rengeteget bukott. A második minden sz_arért felhíja szüleit és azok meg cirkuszolnak, a harmadik pedig büszke de semmilye sincs csak a nagy szája. Szerintük én el vagyok kényeztetve mert mindenem megvan, és nem szenvedek hiányt semmiben. Ha kérek vmat, a szülimtől 2-3 napon belül megkapom. Én inkább a fiúkkal lógok szünetben is, mire ők: te mindig a fiúkkal vagy, biztos hogy együtt vagy vmeilykkel ! De ha ez nem is igaz? Szerintetek hogyan viseljem el őket? 14/L

2014. ápr. 25. 21:17
 1/2 anonim válasza:
Szia, hát, nem igazán tudom... Nekem is vannak hasonló osztálytársaim,pl olyanok is,akik kifejezetten utálnak,és rendkívül gorombák stb.. És persze rólam is pletykálnak dolgokat,furcsának tartanak,nem kedvelnek. Emiatt gyakran kiborultam,de valami azonban megvigasztalt.Már nem kell sokáig tűrnöm ezt! 14 vagyok és idén ballagok. Jövőre már másik iskolába fogok járni,ahol(remélhetőleg), normális osztálytársaim lesznek,akik között találhatok barátokatis. Te nem 8.-os vagy? Mert ha igen akkor ne aggódj,nem kell már sokáig várnod,és te is máshova fogsz járni,ahol biztosan jobb lesz. :)
2014. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!

Kit érdekel hogy mit gonolnak? Úgysem a barátaid, szóval nem számít a véleményük.

Ha te a fiúkkal érzed jobban magad, akkor nyilvánvalóan velük leszel többet.

És azért mondják ezeket, mert titokban irigyek rád.

2014. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!