Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam anyának, vagy...

Elmondjam anyának, vagy hagyjam a csudába? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (négy évig legjobb barátnők voltunk, 5.-ben brutális veszekedések, fél évig szadiztuk egymást, stb., aztán úgy ahogy kibékültünk, de nem vagyunk túl jóban) aki elég durva dolgokat állít rólam a barátnőimnek. Ha nem fontos, most nem írnám le, de a két barátnőm meg azzal szivat, kérdezketik, hogy igaz-e, aztán ha megmondom, hogy nem (még szép, hogy nem!) akkor olyan hitetlenkedő hümmögést hallatnak, majd összevihognak. Elmondjam anyának, hogy mit hazudozik rólam az a lány, vagy hagyjam, úgyis lecsillapodik?
2014. ápr. 29. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan mondd el! Ha az én lányom lennél, segítenék neked, megmondanám annak a lánynak, hogy hagyja ezt abba.
2014. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Állj oda elé, és mond: Nagyon örülök, hogy ennyire érdekes vagyok, hogy csak rólam tudsz beszélni.De ha már ennyire szeretsz ne hazudj.


Vagyis ezt a lánynak mond ne anyádnak :D


Muterodnak elmondhatod, ha olyan mint az enyém nem fogja különösebben érdekelni :)

2014. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, csak abban még mindig gondban vagyok, hogy hiába mondom a barátnőimnek, hogy ez nem igaz, ők elhiszik. Pedig azért ha nekem ilyet mondanának egy osztálytársamról, akit jól ismerek, tuti, hogy nem hinném el. Eleve az állítás durva!
2014. ápr. 29. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
1# bocsi h beleszólok, de ha rászólnál arra a lányra, utána mégjobban cikizné a "lányod" és tovább hazudozna róla+ h az anyukáját kellett hívni meg szaladt anyucihoz meg ilyenek. Én nemtudom, de sosem voltam a szülői beavatkozás híve, mert legtöbbször ez csak ront a helyzeten. (Kivéve ha már nagyon elfajul ez a dolog. Akkor kötelező a szülőknek szólni!)
2014. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez már eléggé elfajult, meglátásom szerint...
2014. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Az a probléma, hogy ezzel a lánnyal már több gond is volt 5.-ben (Facebook profilt csinált nekem, azt hazudta az anyjának, hogy le akartam lökni a harmadik emeletről, stb.) és az anyja is eléggé olyan, hogy mindenben a lányát védi, mindent elhisz neki, és rögtön intézkedik (egyszer a suliban elkapott a folyosón és kb. negyed óráig csesztetett, hogy hagyjam békén a lányát, miközben előtte vágott hasba a fia!). Ráadául most is elég durva dolgot állít, hogy én negyedikben lefeküdtem az akkor négy éves hugommal (lány vagyok). Az idióta barátnőim meg egész nap ezzel piszkáltak, és nem ez az első alkalom, hogy ilyenek miatt ellenem fordulnak.
2014. ápr. 29. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendőrségen jelentsd a kamuprofilt, aztán majd kiderül mennyire nagy lány. Az anyucinak is ég majd a pofája.


Ha megütnek, szólj nyugodtan egy tanárnak. Lányoknál nem ciki.

Szólj anyukádnak is a dologról, ne hagyd hogy csesztessenek. Ez már nem a "játék" kategória.

2014. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Becsületsértési per indítása rágalmazás, valamint személyi jogok megsértése vádjában. Elég ha ezt az anyukád megmondja az ő anyukájának, hogy feljelentitek őket, nagyon fognak majd örülni a középiskolák egy olyan lánynak, akinek bíróságon kellett megjelennie a tettei miatt.
2014. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!