Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki vagy ne, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne, mi van ha kiderül, mit mondjak? Fontos

Figyelt kérdés
A barátommal külön vagyunk már pár hete, de még mindig nem lett eldöntve mi lesz velünk..tegnap voltam buliba és az egyik ismerősével csókolóztam...félek, hogy kiderül és szóba sem fog állni velem és nem ad esélyt újra ennek a kapcsolatnak... Elmondjam neki, vagy várjak, hogy nem fog kiderülni? És ha kiderül mit mondjak? :/ Segítsetek valamit kitalálni!!!
2013. nov. 3. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hu ez elég szar ügy... de szerintem legyél őszinte, tudom könnyű mondani, és lehet én se tenném, de minden kapcsolat alapja az őszinteség. Meg az sokkal rosszabb ha máshonnan tudja meg.
2013. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először végleg el kellett volna dönteni és megbeszélni,hogy mi lesz veletek,és utána csókolózni mással.Így hogyan akarsz esélyt kapni tőle?Aztán lehet,hogy megbocsájt,te ismered.
2013. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külön vagytok, de mégse, de te máris nyalod-falod a következő pácienst. Kár, hogy nem inkább előtte gondolkodtál. Döntsd el, hogy kit és mit akarsz.
2013. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te már eldöntötted a kapcsolatot...mással csókolóztál
2013. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!